o WEDDING NIGHT SEX facebook رسم و رسوم شب زفاف(قسمت دوم)
رسم و رسوم شب زفاف(قسمت دوم)

بازدیدها: 302

آمیزش در شب زفاف

شب زفاف برای اغلب زوج ها،اولین شب ارتباط جنسی جدی میان آن هاست.بعد از صحبت ها و عقد پیمان ها،زوجین به سمت تخت می روند و هم بستری را آغاز و زندگی را با لذت و خوشی هر چه تمام ترشروع می کنند.

 • برای آمیزش در شب زفاف بهتر است داماد بیشتر به فکر عروس خانم باشد،زیرا دختری با حیا و دارای عفت است.هر چه قدر هم که با همسر خود صمیمی باشد، در این شب دلهره و استرس دارد و فکر می کند که ازاله بکارت توسط همسرش درد غیر قابل تحمل و خونریزی زیادی خواهد داشت. مهم تر از همه اولین باری است که آلت تناسلی مرد وارد واژن وی می شود و از این کار ترس دارد.در این جا داماد باید به روشی که بیان می شود،توجه نماید تا عروس خانم از این حال خارج شود و مشتاق هم بستری گردد.

آمیزش در شب زفاف 

 • برای آمیزش در شب زفاف زوجین هر دو روی تخت دراز بکشند و به پهلو بخوابند،به گونه ای که روبروی هم قرار گیرند. در این حالت که به هم نزدیک شده اند،یکدیگر را لمس و با بوسه کار خود را آغاز کنند؛زیرا این لحظه بسیار زیبایی است که هر دو برای رسیدن به آن،لحظه شماری می کردند و اکنون به لطف خدا آن لحظه فرا رسیده است.
 • داماد به آرامی و ملایمت، لباس عروس خانم را از تن درآورد و در همین حین او را نوازش کند و کلمات زیبایی در گوش او زمزمه کند.نوازش در هر مرحله از ارتباط جنسی برای خانم ها به شدت تحریک کننده است.عروس را در بغل بگیرد و لب و زبان او را به آرامی ببوسد و اجازه دهد شریک او همچنین کاری را انجام دهد. در این شب،چون هر دو بهترین و خوشبوترین عطرها را استفاده کرده اند،بسیار مشتاق هم هستند و مهم تر اینکه آزادی کامل دارند و می توانند به بهترین شکل از یکدیگر لذت ببرند و زندگی را با شیرینی غیر قابل وصفی آغاز کنند.(حتما زوجین قبل از شروع کار از خوشبو بودن بدن خود اطمینان حاصل کنند)
 • داماد به طرف گردن،لاله گوش و بنا گوش خانم رفته و آنجا را ببوسد و با نوک زبان تحریک کند و بمکد.(پشت گوش ها و گردن از جمله نقاطی است که معمولا تحریک پذیری بالایی دارند و زن می تواند به اندازه کافی برای عمل جنسی اماده شود.)
 • سپس به طرف سرشانه های خانم برود و محل اتصال گردن به شانه را ببوسد و به صورت خفیف و خیلی ملایم گاز بگیرد،به طوری که خانم اذیت نشود.همین طور پشت گردن را نیز ببوسد و گاز بگیرد تا عروس از ترس و دلهره و استرس آزاد شود و خود را در آغوش داماد رها نماید.نوازش گردن با زبان و حرکاتی چون خوردن،مکیدن و گاز گرفتن،از جمله حرکات مورد علاقه خانم هاست. (برای گاز گرفتن همیشه دندان هایتان را با لب هایتان بپوشانید.)
 • عروش خانم هم،سر و گردن آقا را لمس کند و کلماتی زیبایی را در گوش او زمزمه نماید و سپس بدن او را ماساژ دهد.
 • بعد از فارغ شدن از قسمت پشت گردن،متوجه لب های خانم شده و او را  که مانند غنچه گل سرخ  در حال شکفتن است ببوسید.
 • سپس سینه های خانم را لمس کند.قرار دادن برجستگی سینه در دهان و تحریک نوک آن با نوک زبان،موجب ایجاد حس فوق العاده ای در مرد و آمادگی بیشتر زن خواهد شد.داماد های عزیز دقت کنند که اکثر خانم ها به سینه های خود حساسند و لازم است بعد از اطمینان از آمادگی و تحریک شدن زن، این مرحله را تجربه کنند.
 • بعد از آن به طرف پهلوها رفته و آن را ببوسید و به طرف پایین بیاید و نوک زبان را در ناف خانم بچرخاند و با دست های خود پهلوها و باسن خانم را لمس کند و به خوبی و آرامی ماساژ دهد. به آرامی واژن و اطراف آن را که بر اثر تحریک متورم و برجسته گشته ،لمس کند و ماساژ دهد،به طوریکه انگشت وسط خود را در راستای شکاف واژن قرار دهد و به طرف بالا و پایین حرکت دهد.
 • مجدد کشاله های ران خانم را نوازش کند و ببوسد و به طرف پایین برود تا به قوزک پای خانم برسد و دوباره آن را ببوسد.

نکته بسار مهم و کلیدی برای دامادها: استفاده از “نوازش چرخشی” است.برای استفاده از این ترفند زیرکانه،باید به آرامی و نرمی،دایره ها و موج هایی روی بازوها،گردن،کف دست ها و دیگر نقاط حساس بدن عروس بکشد.این نوازش های چرخشی باعث تحریک عصب های زیر پوست خانم و آمادگی بیشتر او می شود.همین نوازش ها را (ترجیحاً با زبان) در اطراف سینه های همسرش آزمایش کند و به تدریج قطر دایره را کاهش دهد تا به نوک سینه ها نزدیک و نزدیکتر شود.

 • به طور کلی،لازم است داماد برای تمام نقاط بدن همسرش وقت کافی صرف نماید و این کار را ذره ذره و آرام آرام انجام دهد.مالش پاهای عروس،از ران گرفته تا انگشت پا،اثر فوق العاده تحریک کننده در خانم ها دارد.
 • در آخر،خانم را ببوسد و به او اعتماد بنفس دهد که او را بسیار دوست دارد و بعد به پشت بخوابد و اجازه دهد تا خانم الطاف خود را نثار او نماید،که بسیار با ارزش و زیبا خواهد بود.

=

آمیزش در شب زفاف

پایان قسمت دوم 

مقاله ای که شاید برای شما جالب باشد:

رسم و رسوم شب زفاف (قسمت اول)

رسم و رسوم شب زفاف (قسمت سوم)

 

4.3/53 ratings
اولویت های یک زن در زندگی چیست ؟
بخوانید