Best and Worst Sex Positions for Back Pain RM 722x406 چه لحن و بیانی حین رابطه جنسی مناسب تر است ؟
چه لحن و بیانی حین رابطه جنسی مناسب تر است ؟

بازدیدها: 161

لحن و بیان حین رابطه جنسی 

لحن و بیان حین رابطه جنسی از ارکان مهم آن است . بهترین روش برای بازخورد دادن از طرف زنان ، در جریان رابطه جنسی ، ارائه آن با صدایی ملایم و آهسته و استفاده نکردن از جمله های کامل است . در هنگام رابطه جنسی ، استفاده از جمله های کامل می تواند باعث کاهش شدت تحریک جنسی شود . 

وقتی که در حین رابطه جنسی ، زن از جمله های کامل استفاده می کند مرد به صورت زیرکانه ای مطلع می شود که همسرش در سطح عقلانی و آگاهی به سر می برد و هنوز در سطح عاطفی و هیجانی ، که از احساسات غریزی و بدنی اش سرچشمه می گیرد ، غرق نشده است .

” تحریکی که تو ایجاد می کنی مرا مشتاق به داشتن مقاربت می کند ” .

با این حال ، گاهی اوقات که زن چیزهایی شبیه به جمله بالا را ، که شاید در یک داستان عاشقانه خوانده است ، می گوید ، همسرش را به آب و تاب می اندازد . این فقط یک صدا یا جمله نیست که این کار را انجام می دهد ، بلکه این صدا ار عمق احساسات زن نشاًت می گیرد . 

زن برای آنکه پیام های خیلی تاثیر گذار به شریک جنسی اش بدهد می تواند صدایی شبیه به “اوف” یا صدای عمیقی شبیه “اوه” ایجاد کند . پاسخ های احساسی زن به تحریکات ، تمامی بازخوردهای مورد نیاز همسرش را به او می دهد .

 

پاسخ های احساسی زن به تحریکات ، تمامی بازخوردهای مورد نیاز همسرش را به او می دهد .

در مواقعی که مرد از جملات کامل استفاده می کند ، زن نیز می تواند از اینگونه جملات به منظور ایجاد تحریک بیشتر برای همسرش ، استفاده نماید . برای زنان خیلی شعف آور و احساس برانگیز است وقتی که مرد در حین صحبت کردن با آنها برانگیخته و تحریک شود . مردان و زنان باید بدانند که لحن و بیان حین رابطه جنسی بسیار مهم است .

گرچه مردان می توانند در حالت برانگیختگی از جمله های کامل استفاده نموده و صحبت کنند ، ولی عملاً این کار را انجام نمی دهند . در این وضعیت ، آنها مایلند ساکت و بی صدا باشند و حرفی به زبان نیاورند . چون مرد دوست ندارد که همسرش در هنگام مقاربت زیاد از جمله های کامل استفاده کند ، فکر می کند که او (زن) نیز این چنین می خواهد . 

به همین دلیل ، پی نمی برد که همسرش چقدر دوست دارد که او در هنگام مقاربت ، از جمله های کامل استفاده کند . صحبت کردن با جمله های کامل در رابطه با زنان ، نه تنها برانگیختگی آنها را افزایش می دهد ، بلکه باعث افزایش عزت نفس آنان شده و به آنها کمک می کند بدنشان را بیشتر دوست داشته باشند .

چندین عبارت تحریک کننده جنسی 

در اینجا جملات حین رابطه جنسی آورده شده اند  که اگر مردان آنها را به همراه احساسات واقعی شان بیان کند ، می توانند از آنها برای افزایش لذت و شهوت همسرشان استفاده نمایند . آنها نبایستی این جمله ها را صرفاً برای تحریک جنسی همسرشان استفاده کنند . این خیلی مهم است که اظهارهای مرد موید اعمال و رفتار قبلی او باشد . 

چیزهایی که به واقع او در درونش به آنها اعتقاد داشته ، ولی تا به حال به اهمیت بیان آنها پی نبرده است . در این قسمت یک لیست از اینگونه جمله آورده شده است : 

1- “تو خیلی زیبا هستی ” 

2- “تو واقعاً از سرزمین رویاهای من اومدی ” 

3- ” من تو رو خیلی خیلی دوست دارم ” 

4- ” من عاشق زندگی مشترکمان هستم ” 

5- ” تو برای من خیلی تحریک کننده هستی ” 

6- ” من دوست دارم پوست لطیفت را لمس کنم ” 

7- ” من دوست دارم تو را در آغوشم نگه دارم ” 

8- ” من عاشق پاهای تو هستم ” 

9- ” لب های تو حرف ندارند ” 

10- ” تو خیلی خوب احساس می کنی ” 

11- ” احساسات تو خیلی گرم و صمیمی هست ” 

12- ” تمام وجود من مال تو هستش ” 

13- ” تمام عشق من از آن تو است ” 

14- ” من عاشق تو هستم ” 

بیان کردم اینگونه پیامها ، به صورت واضح ، ویا زمزمه کردن آنها در گوش همسرتان ، به او در احساس کردن “عسق” کمک کرده و امیال جنسی او را تشدید می کند و به وا این فرصت را می دهد که امیال درونی اش را از قید و بند دفاع ها و عوامل بازدارنده وجودش رهایی بخشد . 

با وجود این همه مجله و رسانه که بدن زن را به صورتی کامل و کم نظیر نمایش داده و تعریف می کنند ، دیگر برای زنان مشکل است که بپذیرند همسرشان به راستی عاشق بدن آنها است . من هر وقت که این لیست را به عنوان “عبارات گفتنی” یادآوری می کنم ، از جانب زنان تشویق و تحسین های فراوانی دریافت می نمایم ؛ به خصوص به واسطه جملاتی که درباره اندام آنها است . 

در واقع مردان نمی دانند که زنان دوست دارند بارها و بارها اینچنین جمله هایی را بشنوند . خیلی از اوقات پیش می آید که در طی رابطه جنسی ، مرد احساس می کند که بعضی یا تمام اندام های همسرش واقعاً بی عیب و کامل هستند ، اما او (مرد) نمی داند که همسرش نیاز به شنیدن همین احساس دارد . او به اشتباه تصور می کند که لمس کردن آن اندام کافی بوده و این پیام را خواهد رساند . 

وقتی که شما در اتاق برهنه می شوید ، برای همسرتان یک میلیارد تومان می ارزید . این جمله نشانگر نوعی بینش درباره مردان است که اغلب زنان از آن آگاهی ندارند . وقتی شوهرتان عاشق شما باشد ، نسبت به شما بیشتر تحریک و برانگیخته می شود و بدن شما برای او کامل تر و بی نقص تر به نظر می رسد . در طی رابطه جنسی با مردان آخرین چیزی که به ذهن آنان می رسد این است که ران های شما چقدر فربه است . 

هرگاه سر مردی به سمت یک زن کاملاً خوش اندام می چرخد و مجذوب او می شود ، تمام زنان دیگری که در آنجا حضور دارند کاستی های بدنی خود را به یاد می آورند . این عامل می تواند بر “خود پنداره بدنی ” آنان تاثیر منفی داشته باشد . 

ابراز عشق و علاقه ، با استفاده از جمله های کامل ، برای زنان وقتی که آنها برهنه و راحت در آغوش شما هستند نه تنها آنها را برانگیخته می کند بلکه به آنها کمک می کند که احساس واقعاً خوبی درباره خودشان داشته و قدر و ارزش چنین همسری را نیز بیشتر و بهتر بدانند . 

 

هر گاه سر مردی به سمت یک زن کاملاً خوش اندام می چرخد و مجذوب او می شود ، تمام زنان دیگری که در آنجا حضور دارند کاستی های بدنی خود را به یاد می آورند . این عامل می تواند بر “خود پنداره بدنی” آنان تاثیر منفی داشته باشد . 

 

راه های شگفت انگیز برای رفع انزال زودرس آقایون
بخوانید

زنان به صورت طبیعی از این موضوع آگاهی ندارند که : “غالب مردان وقتی که نسبت به زنی احساس علاقه و برانگیختگی دارند ، به بدن او خیره شده و کاملاً مجذوب زیبایی زنانه بدن او می شوند “؛ در ضمن آنها اهمیتی نمی دهند که در رتبه بندی رسانه ها و مجله ها ، این چنین بدنی چه رتبه ای را دریافت می کند .

وقتی مردی به زنی علاقه دارد و زن نیز احساس های زنانه اش را طی رابطه شان ابراز می کند ، آن مرد بیشتر شیفته خود او می شود ، نه این که فقط مجذوب بدن او شود ؛ و مرد هر چه بیشتر شیفته وجود همسرش شود ، جذابیت و زیبایی بدنی همسرش نیز ، برای او بیشتر می شود . 

علاقه و شیفتگی سطحی و ظاهری چندان دوام نمی آورد . به طور کاملاً معمول ، عشق و علاقه ای که فقط ریشه در تمایل فیزیکی و بدنی داشته باشد بی درنگ متزلزل و نابود می شود . مانند کبریتی که بعد از افروختن ، فقط برای چند لحظه شعله ور است . 

/5 ratings

اگر می خواهید مهارت های اتاق خواب را به صورت رایگان یاد بگیرید از مقالات زیر شروع کنید 

9 عامل خاموشی جنسی در مردان

چه زمانی در مورد رابطه جنسی صحبت کنیم ؟

رازهای افزایش اشتیاق زنان در رابطه جنسی