520519 sleeping زنان رابطه جنسی عالی را دوست دارند
زنان رابطه “جنسی عالی” را دوست دارند

بازدیدها: 56

رابطه جنسی عالی 

برای داشتن یک “رابطه جنسی عالی ” ، نیاز به نگرش مثبت به رابطه جنسی داریم . برای آنکه در شخص احساس علاقه برای داشتن رابطه جنسی با همسرش مداومت داشته باشد ، می بایستی در او این احساس به وجود آید که همسرش نیز به همان اندازه خواهان آن است .

وقتی که مردان به طور اشتباه این پیام را دریافت کنند که همسرانشان هیچگونه علاقه ای به داشتن رابطه جنسی با آنها ندارند و یا اینکه به اندازه آنها این احساس یا علاقه را در درون خود ندارند ، (مردان ) احساس شکست و طردشدگی خواهند کرد 

بدون شناخت و فهم عمیق و صحیح ، درباره اینکه چطور مردان و زنان در رابطه جنسی باهم متفاوت هستند ، بعد از گذشت مدتی به آسانی این رابطه رو به سقوط و سردی پیش خواهد رفت .

آری ، زنان نیز به اندازه مردان “رابطه جنسی عالی” را دوست دارند . فقط تفاوت آنها در این است که زنان میل شدیدی را برای داشتن رابطه جنسی احساس نمی کنند ، مگر اینکه قبل از آن نیاز آنها به عشق (دوست داشتن و دوست داشته شدن ) ارضاء شود .

نکته مهم در اینجاست که زن ابتدا نیاز دارد که احساس کند مردش او را دوست دارد . وقتی که قلب زن به این طریق گشوده و تسخیر شد ، انگیزه های جنسی در او آشکار می شود و در او اشتیاق و تمایل به داشتن رابطه جنسی با مرد (گاهی اوقات بیشتر از مرد ) به وجود می آید .

برای زنان ، عشق به نسبت رابطه جنسی ، از اهمیت بسیار بیشتری برخوردار است و هنگامی که نیاز به عشق برآورده شده باشد ، اهمیت و احساس نیاز به رابطه جنسی در آنها افزایش می یابد . 

 

9 عامل خاموشی جنسی در مردان
بخوانید

 

 

WomenandSleep زنان رابطه جنسی عالی را دوست دارند

 

 

زنان به اندازه مردان رابطه جنسی عالی را دوست دارند ، ولی اولویت احساس نیاز در آنها متفاوت تر از مردان است ؛ حتی می توان گفت که زنان بسیار بیشتر از مردان نیازمند آن هستند .

 

حتی اگر زنی مورد مهر و محبت و عشق قرار نگیرد ولی این احساس در او وجود داشته باشد که در آینده این عشق و محبت را از جانب مردش دریافت خواهد نمود ، با این حال ممکن است اشتیاق و تمایل شدیدی برای رابطه جنسی عالی در او به وجود آید .

به زبان ساده ، برای اینکه یک مرد به برانگیختگی جنسی دست یابد فقط به یک فرصت و یک مکان برای انجام رابطه جنسی عالی نیاز دارد ؛ در حالی که برای زنان اینگونه نیست .

مساله اینجاست که در ابتدای کار ، انگیختگی جنسی برای مردان تا حدی غیر ارادی و خودکار بوده و خیلی سریع رخ می دهد .

 

مساله اینجاست که در ابتدای کار ، انگیختگی جنسی برای مردان تا حدی غیر ارادی و خودکار بوده و خیلی سریع رخ می دهد .

 

تفاوت های شیمیایی 

بخشی ار تفاوت های زن و مرد ، بازتاب فیزیولوژیک دارند و از فیزیولوژی آنها نشاًت گرفته اند . هورمون هایی که در بدن مردان وجود دارند به سرعت به انگیختگی جنسی پاسخ می دهند و باعث آن می شوند ؛ و بعد از ارگاسم نیز به سرعت منتشر شده و از بین می روند .

این در حالی است که روند انگیختگی جنسی برای زنان بسیار کندتر و آهسته تر صورت گرفته و به همان میزان نیز بعد از ارگاسم ، مدت طولانی تری را در حالت انگیختگی می مانند . 

قبل از ایجاد تمایل فیزیکی برای رابطه جنسی عالی در یک زن ، انگیختگی جنسی به آرامی و در طی مدت زمان طولانی ایجاد می شود . یک زن ، قبل از اشتیاق و انگیختگی جنسی ، ابتدا احساس صمیمیت ، جذاب بودن و مورد توجه بودن می کند .

در این وضعیت ، زن احساس می کند که به طرف مرد جذب می شود و در مدت زمانی که با مرد است لذت می برد . این حالات ، ممکن است روزها قبل از آن که احساس تمایل به رابطه جنسی با مرد پدیدار شود به وجود آیند .

 

انگیختگی جنسی برای یک زن به آهستگی و از مدتها قبل از تمایل فیزیکی برای رابطه جنسی به وجود می آید . درک این موضوع ها و درک تفاوت در نیازها برای مردان مشکل است ، زیرا تجربیات مردان و دنیای آنان بسیار متفاوت از زنان است .

وقتی یک مرد به انگیختگی می رسد داشتن رابطه جنسی عالی برای او ضروری به نظر می نماید . روزها انتظار کشیدن ، ماندن و بودن در این حالت ، نیاز به صبر و شکیبایی طاقت فرسایی دارد . درک این تفاوت در نیازها ، برای مردان سخت و مشکل است ، زیرا که مردان این وضعیت را بسیار متفاوت از زنان تجربه می کنند .

هنگامی که یک مرد از مسافرت به خانه برمی گردد شاید دلش بخواهد که فوراً رابطه جنسی داشته باشد ، این در حالی است که همسرش (زن) می خواهد که مدتی را با او به گفتگو و شنیدن خاطره ها و آموخته هایش بگذارند .

حال اگر درک ، شناخت و آگاهی کافی از این تفاوت ها در همسران وجود نداشته باشد ، مرد ممکن است به خاطر عکس العمل همسرش ، احساس طرد شدگی و عدم پذیرش کرده و زن نیز ممکن است احساس کند که با او به مانند یک وسیله و ابزار برخورد شده است .

شاید مرد در اوایل رابطه اش تا حدی به این موضوع پی برده باشد که برای داشتن رابطه جنسی با همسرش ، نیاز به صبر و شکیبایی بیشتری دارد ؛ اما مشکل اینجاست که مرد نمی داند در طی این انتظار چه کاری باید انجام دهد .

در نتیجه ، مرد به این موضوع پی نبرده است که قبل از داشتن رابطه جنسی با زن ، او (زن) احتیاج به حمایت عاطفی از جانب مرد دارد . در واقع حمایت عاطفی از زن ، بهایی است که مرد بایستی برای داشتن رابطه جنسی بپردازد .

مردان به اهمیت برآورده شدن نیازهای عاطفی همسرشان ، قبل از داشتن رابطه جنسی ، پی نمی برند زیرا که آنها (مردان) فاقد این چنین نیازی هستند .

/5 ratings

اگر می خواهید مهارت های اتاق خواب را به صورت رایگان یاد بگیرید از مقالات زیر شروع کنید 

دلیل بوی خوش گردن زن از چیست ؟
بخوانید

مهارت های پیشرفته اتاق خواب برای ایجاد رابطه جنسی عالی

چرا رابطه جنسی تا این حد مهم است ؟

رابطه جنسی عالی چقدر مفید است ؟

چرا پیش نوازی تا این اندازه اهمیت دارد ؟