IMG 3172 210 700 7 نقطه حساس بدن در روابط جنسی
7 نقطه حساس بدن در روابط جنسی

بازدیدها: 91

7 نقطه حساس بدن

مناطق لذت بخش ، قسمت هایی از بدن است که لمس آن ها نقش مهمی در تحریک جنسی همسر شماو لذت بیشتر دارد. در بیشتر مردها و زن ها ، توجه همسر به قسمت های دیگری از بدن غیر از اندام های جنسی ، موجب به وجود آمدن لذت و میل جنسی می شود. تحریک خوب و مناسب این نقاط ، می تواند لذت رابطه جنسی را چند برابر کند. توصیه می شود ، زوجین قبل از دخول به نقاط حساس یکدیگر توجه و آن نقاط را تحریک کنند ، خصوصاً در خانم ها این مساله بسیار مهم است .با تحریک یکدیگر ، نشاط و صمیمیت افزایش می یابد، زوجین می توانند مطالبی را به هم بازگو کنند که در حالت طبیعی غیر ممکن است ، لذت بردن چندین برابر می شود و همین لذت بردن هاست که زندگی را پایدار می کند.

نقاط حساس در خانم ها عبارتند از : لب ها ، پستان ها خصوصاً نوک آن، غبغب و گردن ، بنا گوش و پشت گردن ، نرمه و لاله گوش ، سرشانه ها ، زیر پستان ها ، پشت بازوها که گوشت نرم و لطیفی دارد ، پهلوها ، کشاله های ران ، اطراف ستون فقرات ، باسن، آلت تناسلی، کف پا و در نهایت زبان و گاز گرفتن ملایم پس گردن که به سرعت خانم را رام می کند. در ادامه توضیح بیشتری در این مورد ارائه خواهد شد. باید توجه داشت که مناطق تحریک پذیر بدن در افراد ، متفاوت است و شما باید به تدریج مناطق حساس بدن خود و همسرتان را کشف کنید.

صحبت کردن راجع به تمایلات جنسی دردوران عقد ، می تواند به این شناخت زوجین از یکدیگر کمک کند. خانم هایی که بر این باورند که تنها نقطه تحریک آمیز بدن مرد ، صرفاً اندام جنسی اوست، هرگز زحمت جستجو برای یافتن مناطق  حساس دیگر را به خود نداده اند. اگر شما به بدن همسرتان بیشتر توجه کنید،قسمت هایی را کشف خواهید نمودکه به کمک آنها خیلی سریع و راحت می توانید همسرتان را تحریک کنید.

 

عوامل مهم و موثر بر کاهش میل جنسی در بین زوجین
بخوانید

7 نقطه حساس بدن

1- سر : بیشتر مردها و زن ها از نوازش سر و موهایشان ، به خصوص عبور انگشت از بین موها و نیز ماساژ اطراف سر و پیشانی ، لذت می برند. بدین منظور ، می توانید به وسیله انگشتان دست ، به آرامی پیشانی و دو طرف سر را ماساژ دهید ؛ در هنگام انجام آن ، چشمان همسر شما باید بسته باشد.این ماساژ علاوه بر حس آرامش ، می تواند جهت تسکین اعصاب و تحریک موثر باشد.

2- لاله گوش: بوسیدن، گاز گرفتن خفیف و زبان زدن لاله گوش ،برای مردان همچون زن لذت بخش است ،مشروط بر آن که قبل از رابطه ، نظافت رعایت شده باشد.

7 نقطه حساس بدن

3- لب ها : فقط به بوسیدن لب ها اکتفا نکنید، بلکه آن ها را بمکید و بخورید و اجازه دهید که گرمی لبتان توسط لبان همسرتان حس شود (مسواک زدن و اطمینان از خوشبو بودن دهان مجدداً توصیه می شود).

4-گردن : ناحیه زیر فک تا پایین گردن را در دو طرف با دست نوازش دهید ، و از لب و زبان خود برای بوسیدن و تحریک به وسیله زبان استفاده کنید.

7 نقطه حساس بدن

5- پشت : شانه پشت و کمر او را ماساژ دهید.

6- سینه ها : حرکت آرام دست و لمس سینه و همچنین نوازش پهلوها و پشت کمر با انگشتان دست ،می تواند در تحریک همسر شما موثر باشد .

7-اندام جنسی : هر زمان که تصمیم به دخول داشتید ، می توانید قبل از آن نسبت به تحریک اندام جنسی همسرتان اقدام کنید ؛ به عبارتی  ، آخرین مرحله معاشقه این عمل می باشد . خیلی از زوجین،جهت تحریک همسر خود از همان ابتدا سراغ لمس و تحریک اندام جنسی او می روند که اشتباه است .به طور کلی به دنبال آغاز و پایان نباشید ؛ توجه به سایر نقاط بدن همسرتان ، می تواند در کسب لذت و تحریک بیشتر تاثیر بسزایی داشته باشد، همانطور که در احادیث و روایات به این نوع رفتارها توصیه شده است.

/5 ratings