قرص افزایش سایز چه چیزی اندازه آلت مردان را تعیین می کند ؟
چه چیزی اندازه آلت مردان را تعیین می کند ؟

بازدیدها: 50

اندازه آلت مردان

اندازه آلت مردان برمبنای زمینه های ژنتیکی فرد تعیین می شود . اندازه آلت در طی بلوغ تغییر می کند . رشد آلت بین سنین 10 تا 14 سالگی شروع می شود ، البته این زمان در بعضی پسر بچه ها زودتر و بعضی دیرتر است .

در ابتدا ، بیضه ها شروع به می کند و رویش موهای ناحیه تناسلی آغاز می شود . رشد آلت ابتدا در طول و سپس در قطر صورت می گیرد . اندازه متوسط آلت افراد بالغ در حالت معمولی بین 6 تا 12 سانتی متر است. نوجوانان برای آگاهی از اندازه قطعی آلتشان ، باید 1 تا 2 سال پس از توقف رشد قدی خود صبر کنند .

اندازه متوسط آلت

ابعاد بدن فرد ، طول آلت را تحت تاثیر قرار می دهد . اگر فردی چاق و سنگین وزن باشد ، آلت او کوچکتر به نظر می آید ، چون توسط بافت های بدن احاطه شده و گاهی در چربیهای بدن فرد فرو می رود . این حالت در اصطلاح آلت پنهان شده نامیده می شود .

متوسط اندازه آلت در حالت شل ، در محدوده 6 تا 11 سانتی متر و متوسط اندازه آن در حالت نعوظ ، در محدوده 10 تا 20 سانتی متر است . باید توجه داشت سرما و خستگی اندازه آلت را به صورت موقت کوچکتر می کند .

توجه به این نکته هم ضروری است که قرص ها ، شربت ها و لوسیون های شیمیایی هیچ گونه اثر دائمی در بزرگ کردن آلت ندارد و دستگاه هایی که به عنوان بزرگ کننده آلت تبلیغ می شود هم می توانند عوارضی همچون پاره کردن عروق خونی را به دنبال داشته باشند که موجب درد و ورم می شود . همچنین از آنجا که آلت تناسلی هیچ عضله ای ندارد ، بنابراین ، هیچ ورزشی موجب افزایش طول آن نخواهد شد .

اشتباه در ختنه کردن و تاثیر آن بر رشد آلت

واقعیتی وجود دارد که مردانی هستند که قادر به ازدواج نیستند و مهمتر از همه نمیتوانند به خاطر عدم رشد آلت تناسلی ، همبستری انجام دهند . اینگونه افراد هنگام متولد شدن ، آلت تناسلیشان شکل خاصی دارد . پوست اضافه سر آلت به اندازه کافی رشد نکرده و به همین علت اجازه خروج سر آلت به بیرون نمی دهد که اصطلاحاً چنین آلت هایی را سوزنی می نامند .

متاسفانه فرهنگ غلطی بین مردم جامعه وجود دارد که معتقدند همان روز تولد ، نوزاد پسر را ختنه کنند. البته ختنه از نظر بهداشتی بسیار مفید و از سنت زیبای حضرت ابراهیم (ع) است . ولی ناآگاهی دو گروه ، از جمله والدین و بعضی از پزشکانی که ختنه می کنند ، موجب می شود انسانی را از ازدواج و همبستری محروم سازند .

کودکان یا نوزادانی که چنین آلت تناسلی دارند ، اگر در این حالت ختنه شوند ، آلت تناسلی آنان رشد نمی کند و اندازه آلت آنان در سن جوانی به اندازه یک کودک دو تا سه ساله خواهد بود ، زیرا پوست اضافه آلت رشد نکرده و اجازه نمی دهد آلت تناسلی در کودک رشد کند .

چنین جوانانی و یا بهتر بگویم این مردان ، در حقیقت قربانی ناآگاهی والدین و مهمتر از همه بعضی از پزشکانی که در این زمینه سر رشته و اطلاعات کافی و جامع ندارند ، می شوند .

برای پیشگیری از این معضلات ، والدین موظف اند چنین آزمایشی را برای کودک خود انجام دهند : ابتدا پوست سر آلت نوزاد را به آرامی عقب بکشند ، اگر سر آلت تناسلی نوزاد به راحتی از پوست خارج شد و سر آلت کاملاً نمایان شد ، در این حالت می توانند نوزاد را ختنه کنند.

بهترین روش ختنه استفاده از حلقه است . در غیر اینصورت ، اگر پوست به عقب نرفت و سر آلت نوزاد کاملاً از پوست خارج نشد ، والدین حق ختنه نوزاد را ندارند و با این کار موجب محروم شدن جوانی از لذت های جنسی خواهند شد .

45047 1495479784 300x169 چه چیزی اندازه آلت مردان را تعیین می کند ؟
زاویه آلت مردانه در حالت ایستایی چقدر است ؟

زاویه آلت مردانه در حالت ایستایی چقدر است ؟

به طور کل زاویه آلت بین 20 تا 40 درجه نسبت به خط عمود است . یکی از عجایب خلقت انسان ، این است که این زاویه متناسب با زاویه واژن زن است. امام صادق (ع) خطاب به مفصل می فرماید :

ای مفصل ! در این بیندیش که چگونه آلت های آمیزش در مرد و زن ، به گونه ای همخوان این کار ، قرار داده شده که دراز می شود تا نطفه به زهدان برسد ، چه این که مرد ، بدان نیاز دارد که آب خویش در دیگری بیفکند . برای زن هم ظرفی گود آفریده شده تا هر دو آب را در خود جای دهد و فرزند را در درون خود بپذیرد ، گنجایش او را داشته باشد و او را حفظ کند تا زمانی که استحکام یابد . آیا این ، برخاسته از تدبیر خدایی حکیم و پرمهر نیست ؟

 

چرا رابطه جنسی تا این حد مهم است ؟
بخوانید

اگر آلت تناسلی مرد ، همیشه سست و فرورفته بود ، چگونه می توانست به ژرفای زهدان برسد تا در آن جا نطفه را خالی کند ؟ و اگر نیز همیشه در حالت نعوظ بود ، چگونه مرد می توانست در بستر ، از این پهلو بدان پهلو بچرخد ویا در حالی که چیزی پیش آمده در جلوی او هست ، در میان مردم را برود ؟ چنین چیزی ، ازون بر زشتی چشم انداز ، تحریک شهوت را در زن و مرد ، در همه وقت ، در پی می آورد .

بدین سان ، خداوند تقدیر کرد که بیشتر ان در همه اوقات ، به چشم نیاید و از آن ، دشواری ای بر مردان تحمیل نشود ؛ بلکه خداوند در آن نیرویی قرار داد که به گاه نیاز ، راست شود ؛ چرا که او خود تقدیر کرده که استمرار و ماندگاری نسل ، از رهگذر آن باشد “

پنج اصل مهم در بزرگ کردن آلت تناسلی آقایان

آقایانی که احساس می کنند آلت تناسلی شان از حد طبیعی کوچک تر است ، می توانند با استفاده از این روش ها ، آن را به اندازه طبیعی برسانند که این روش ها عبارتند از :

1- ابتدا ، آلت تناسلی را با روغن کنجد چرب کنید و سپس با پارچه کتانی ضخیم و تمیز خوب آلت را ماساژ دهید تا سرخ و خون متوجه جدار خارجی آلت شود . هفته ای دوتا سه بار و هر بار به مدت 15 دقیقه ، این کار را انجام دهید .

2- بعد از ماساژ ، یک ساعت صبر کنید و سپس آلت را با آب ولرم و صابون بشویید و بعد از خشک کردن با عسل طبیعی ماساژ دهید ، به طوری که بیضه ها و آلت تناسلی و قسمت های اطراف آن کاملاً به عسل آغشته باشد و حداقل به مدت دو ساعت صبر کنید و سپس با آب ولرم شستشو دهید .

3- هر بار که می خواهید همبستر شوید ، دوش بگیرید و آلت تناسلی را با عسل طبیعی ماساژ نرم دهید و مقداری صبر کنید تا تا عسل جذب آلت شده و رشد نماید . چون عسل طبیعی می تواند از طریق پوست جذب شود .

4- هفته ای یک تا دوبار ، داخل روغن زیتون یا کنجد مقدار کمی فلفل قرمز بریزید و مدتی بماند و مدتی بماند تا عصاره فلفل وارد روغن شود و با این روغن ، آلت تناسلی را ماساژ دهید تا خون بیشتری به جدار آلت تناسلی سرازیر شود تا سریعتر رشد نماید .

5- این افراد ، بهتر است هفته ای دوبار همبستر شوند تا آلت تناسلی بیشتر تحریک شود و به مرور رشد نماید . بوعلی سینا نظر جالبی دارد : وی می گوید از هر اندامی که استفاده نشود به مرور تحلیل می رود و کوچک می شود .

 

با استفاده از این ترفند ها رابطه جنسی خود را جذاب تر کنید
بخوانید

/5 ratings