1 3 چرا تفاوت جنسی برای زنان قابل درک نیست ؟
چرا تفاوت جنسی برای زنان قابل درک نیست ؟

بازدیدها: 21

تفاوت جنسی 

زنان این تفاوت جنسی  را درک نمی کنند و نمی شناسند زیرا که آنها برای دست یافتن به احساس کامل و هیجانات خود ، نیازهای متفاوت از مردان دارند .

یک زن ابدا نیاز به امنیت عاطفی و هیجانی دارد که این نیاز تا حدی به وسیله گفتگو کردن درباره احساسات و عواطفش ایجاد می شود .وقتی که او امنیت و حمایت را در رابطه اش احساس کرد ، اولین شعله های عشق در قلبش فروزان می شود . 

وقتی که به این طریق به نیازهای عاطفی او پرداخته می شود و آنها برآورده گردند ، نیاز به رابطه جنسی نیز برای او اهمیت بیشتری پیدا می کند .

درخواست رابطه جنسی از جانب مرد ، در حالی که روزها است که زوجین باهم صحبتی نکرده اند و یا اینکه روزهاست که مرد همسرش را نادیده گرفته است ، شرایطی گیج کننده و عجیب برای زن ایجاد می کند . در این شرایط این سوال برای زن بوجود می آید که : 

“آیا در صورت داشتن رابطه بیشتر ، مرد مسئولیت محافظت و امنیت او را بر عهده خواهد گرفت ؟” زن این عقیده را ندارد که “وقتی اشتیاق مرد برای رابطه جنسی آغاز می شود و به این دلیل است که می خواهد تماس برقرار کند و عشقش را با او قسمت کند ” .

تفاوت جنسیتی اینجاست که برای زن فقط یک ارتباط عاشقانه ، همراه با امنیت و محافظت است که خیلی اهمیت دارد ؛ در حالی که برای مرد در ابتدا ، این رابطه جنسی است که خیلی مهم است .

اصولاً وقتی زن بداند مردش او را دوست دارد و به او توجه می کند و نیز مراقب اوست ، پاسخ دهی جنسی اش نیرومندتر و بهتر می شود . همچنین غالباً رابطه جنسی می تواند وسیله ای نیرومند برای شعله ور ساختن احساسات عاشقانه یک مرد باشد. رابطه جنسی مسیری مستقیم برای دست یافتن به قلب مردان است .

رابطه جنسی شاه راهی است که به قلب مردان ختم می شود 

مردان چه چیزی می خواهند و تفاوت جنسی چگونه کمرنگ می شود ؟

غالباً وقتی که یک مرد ، ارزشمندی پذیرفته شدن و مورد اعتماد دیگران بودن را احساس می کند ، مسئولیت پذیر تر شده و رو به رشد گام خواهد برداشت .

وقتی که زن به برانگیختگی جنسی برسد ، مقدار خوراک مصرفی مرد را هر اندازه که باشد ، تامین می کند . وقتی که او تمایل به داشتن رابطه جنسی پیدا می کند ، در واقع مرد را محرم خود دانسته و به او اعتماد می کند .

در این حالت او (زن) به صورت هیجان انگیزی مقاومت ها و دفاع های خود را رها می کند و نه تنها وجود خود را ابراز کرده بلکه بدن خود را نیز به مرد ارمغان می دهد .

همچنین در این میان خود نیز به همان اندازه حیات مججد می یابد . همراه با به وجود آمدن اشتیاق و تمایل به رابطه جنسی در زن ، مرد احساس می کند که مورد پذیرش قرار گرفته است . 

در نتیجه طی رابطه جنسی در زن ، مرد احساس می کند که مورد پذبرش قرار گرفته است . در نتیجه طی رابطه جنسی ، هر تماس از جانب مرد که باعث ایجاد یک پاسخ لذت بخش و خوشایند برای زن شود ، احساس لذت و ارزشمندی بیشتری را برای او (مرد) ایجاد می کند . مرد در این وضعیت تغییرهای جدیدی را احساس و تجربه می نماید .

حتی اگر مرد در طول روز تحت فشار و استرس کاری باشد ، با این حال اگر بعد از برگشتن به خانه از جانب همسرش عشق و محبت دریافت نموده و همچنین احساس کند که همسرش از رابطه جنسی با او لذت می برد ، گویا به سرعت جانی دوباره می گیرد و نشاط می یابد .

همانطور که که به نظر می رسد رابطه جنسی باعث ایجاد احساس بهتری در مرد می شود ، این واقعیت هم وجود دارد که در نتیجه آن احساس ، مرد دوباره احیا شده و توانی دوباره برای ابراز عشق به همسرش به دست می آورد .

در جریان رابطه جنسی ، مرد مدت کوتاهی از احساسات خود جدا می شود ولی دوباره می تواند در این بخش بکر و بی همتای وجودش به حرکت درآید و در نهایت او مجدداً احساساتش را به صورت کامل به دست می آورد .

او به مانند تشنه لبی مانده در برهوت است که با سر کشیدن این مایع حیات لذت بخش ، جانی دوباره پیدا کرده و سرانجام به آرامش دست می یابد .

مرد در طول رابطه جنسی ، به مانند تشنه لبی گمگشته در برهوت است که با سر کشیدن این مایع حیات ، جانی دوباره پیدا کرده و سرانجام به آرامش دست می یابد .

او از این طریق ایجاد محبت و صمیمیتی که ناشی از علاقه به جسم است ، توانایی لازم برای انجام اعمال نرینگی اش را پیدا می کند . بدین طریق او این محبت و صمیمیت را در خود درونی کرده و عزت نفسش افزایش می یابد .

در نتیجه این واکنش ها و تغییرهای روانی ، مرد احساس صمیمیت و عشق بیشتری نسبت به همسرش پیدا می کند و در نهایت ، این احساس خوشایند در زندگی مشترک ، آینده ای را همراه با شادکامی و رضایت بیشتر برای زوجین تضمین می نماید . همه این مسائل گفته شده گام بلندی برای از بین بردن تفاوت جنسی بین زن و شوهر است و رفع سوء تفاهم بین آنهاست .

/5 ratings

اگر می خواهید مهارت های اتاق خواب را به صورت رایگان یاد بگیرید از مقالات زیر شروع کنید 

راه های ترک خودارضایی
بخوانید

آیا مردان فقط رابطه جنسی می خواهند ؟

زنان رابطه “جنسی عالی” را دوست دارند

مهارت های پیشرفته اتاق خواب برای ایجاد رابطه جنسی عالی

چرا لازم است از کاندوم استفاده کنیم ؟