moringa seeds enhance sexual performance for men مهارت های پیشرفته اتاق خواب برای ایجاد رابطه جنسی عالی
مهارت های پیشرفته اتاق خواب برای ایجاد رابطه جنسی عالی

بازدیدها: 98

مهارت های پیشرفته اتاق خواب 

یکی از عواملی که آموختن و بکارگیری مهارت های پیشرفته اتاق خواب را تشویق می کند . دست یافتن به روابط جنسی بهتر و بهتری است که در نتیجه کاربرد این مهارتها حاصل می گردد. “رابطه جنسی عالی” به ذهن ، احساس و هیجانات ما جان دوباره ای می بخشد .

رابطه جنسی عالی ” به مانند یک تعطیلات شگفت انگیز بعد از یک کار سخت است ؛ یا به مانند یک پیاده روی عاشقانه در فصل بهار ، در میان بیشه زار و در یک روز آفتابی است ؛ یا به مانند یک کوهپیمایی لذت بخش . “رابطه جنسی عالی ” روزهای زندگی ما را درخشان تر می کند و به واسطه این اثرها ، روابط ما نیز بهبود می یابند . 

وجود و دوام یک “رابطه جنسی عالی ” فقط نشانه ای از یک رابطه عاشقانه نیست ، بلکه عامل مهمی در ایجاد اینگونه روابط است . ” رابطه جنسی عالی ” به وسیله برآورده کردن بخش مهمی از نیازهای هیجانی و احساسی ما ، قلب های ما را از عشق انباشته می کند . 

رابطه جنسی همراه با محبت ، رابطه جنسی همراه با اشتیاق و احساس ، رابطه جنسی طولانی ، رابطه جنسی کوتاه ، رابطه جنسی سریع ، رابطه جنسی همراه با شوخی ، لطیف ، نرم ، سخت ، عاشقانه ، هدفمند ، شهوانی ، ساده ، سرد ، گرم ، تمامی انواع رابطه ها ، گامهای مهم برای دوام و زنده نگه داشتن شور و اشتیاق در زندگی هستند .

 

وجود رابطه جنسی عالی فقط نشانه ای از یک رابطه جنسی عاشقانه نیست ، بلکه عامل مهمی در ایجاد اینگونه روابط است 

 

” رابطه جنسی عالی ” برای زنان 

” رابطه جنسی عالی ” زنان را لطیف و آرام می کند و راه تجربه کردن عشق را در قلبشان می گشاید . زنان غالباً به این طریق معین ، عشق به همسرشان را به یاد می آورند . در این میان ، بی شک مهارت و کاردانی همسر ایشان یعنی همان مهارت های پیشرفته اتاق خواب ، در لمس کردن و ایجاد رابطه ، اهمیت خاصی دارد .

مهارت های پیشرفته اتاق خواب باعث اشتیاق برای رابطه جنسی در زنان ، درنتیجه احساسات و مشاهده علاقه به رابطه جنسی در همسرشان ایجاد می شود و به وسیله ارائه توجه و مراقبت از جانب همسرشان ، این اشتیاق به کمال خود می رسد . زنان به واسطه زن بودنشان می توانند این علاقه و اشتیاق را بارها و بارها و در فواصل زمانی متفاوت ، به طور کامل تجربه نمایند .

“رابطه جنسی عالی” برای مردان 

مهارت های پیشرفته اتاق خواب برای مردان را از تمام محرومیتها و ناکامی ها رها می کند و به آنها این فرصت را می دهد که شور عشق را در دلشان روشن کنند . همچنین رابطه جنسی عالی باعث می شود که مردان روابطشان را بپذیرند و نسبت به آن متعهد بمانند . در یک نگاه سطحی و نه چندان عمیق ، به نظر می رسد که او (مرد) به دنبال دستیابی به اهداف و لذات شخصی خودش است . ولی تلاش و غلبه مرد ، زن را نیز به کمال می رساند .

تحریکات و حرارت در پاسخ دهی زنان ، عمیق ترین تارها را در شخصیت نرینه ، تحریک و بیدار می کند و در نتیجه ، شاهراه های هستی به روی مرد گشوده می شود و مرد با موفقیت به آن وارد می شود . به واسطه مکمل بودن اعمال زن ، مرد احساس می کند که مرد پذیرش و توجه قرار گرفته و عشق او درک شده است . اگر چه مرد به زودی از این مسافرت کوتاه به دنیای خودش باز می گردد ، با این وجود ، در درون و اعماق وجودش به صورتی ناخدآگاه ،رد پای حضور و وجود همسرش را احساس می کند .

بعضی از مردها این اشتیاق و تمایل به دوست داشتن و دوست داشته شدن را در خود پنهان می کنند ولی غالب مردها این تمایلات را ابراز کرده و به واسطه آن احساس خشنودی می نمایند .

lQayQbG3Y7BV مهارت های پیشرفته اتاق خواب برای ایجاد رابطه جنسی عالی
مهارت های پیشرفته اتاق خواب

تاثیر “روابط جنسی عالی “بر روابط 

در واقع به خاطر عشق و توجه بالایی که زن و مرد از یکدیگر دریافت می کنند ، ” رابطه جنسی  عالی ” دوام و بقا می یابد .به نظر می رسد که کیمیاگری از ” رابطه جنسی عالی ” متولد شده است . مهندسی شیمی  ، در مغز و بدنی متبلور می شود که اجازه می دهد همسرش از بودن با او به کامل لذت ببرد . این لذت ، کشش و جاذبه ما نسبت به یکدیگر را افزایش داده و انرژی و توان ما را مضاعف می کند و حتی سلامت روان ما را نیز بهبود می بخشد .

این احساس نه تنها در ما جرقه ای از نیروی حیات و جوانی را ایجاد می کند بلکه دیدگاهمان را نیز نسبت به دنیای اطرافمان زیباتر ، شگفت انگیز تر و با احساس تر می کند . رابطه جنسی عالی هدیه ای خدادادی برای کسانی است که برای ساختن یک زندگی عاشقانه به سختی تلاش می کنند .

یکی از ویژگی های مهم ازدواج به غیر ایجاد رابطه ای دوستانه و محبت آمیز ، فراهم آوردن رابطه جنسی است . رابطه جنسی ،زن و مرد را بی درنگ در کنار هم قرار می دهد تا اینکه زوجین در تمامی فعالیت های دیگر نیز باهم باشند .

 

رابطه جنسی عالی برای زنان تسکین دهنده و آرامش بخش است و به آنها در محافظت و توجه به ویژگی های زنانه شان کمک می کند . در همین حال ” رابطه جنسی عالی ” مردان را نیز در جهت محافظت و توجه به ویژگی های مردانه شان یاری می نماید . رابطه جنسی قدرت شگرفی در نزدیک کردن یا دور کردن همسران از یکدیگر دارد 

 

برای این که مردان و زنان یک “رابطه جنسی عالی ” را تجربه کنند ، پی بردن به غرایز کهن و حیوانی شان به تنهایی کافی نیست . از گذشته های دور ، پدران اسرار ” رابطه جنسی عالی” را نمی دانستند و مادران ما نمی توانستند آنها را به ما بگویند . حال با گذشت زمان و در گذر تاریخ ، کیفیت رابطه جنسی اهمیت بیشتری پیدا کرده است .فقط هنگامی که مهارت های گفتگو ، ایجاد و برقراری رابطه تغییر کند می توان مهارت های جدید و پیشرفته  را در رابطه جنسی ایجاد نمود .

5/51 rating

مطالبی که شاید خواندن آنها برای شما جالب باشد 

رابطه جنسی عالی چقدر مفید است ؟

چرا رابطه جنسی تا این حد مهم است ؟

بهترین فواید رابطه جنسی در میان زوجین

 

اهمیت کیفیت رابطه جنسی 
بخوانید