couple in bed 390x285 راه های شگفت انگیز برای رفع انزال زودرس آقایون
راه های شگفت انگیز برای رفع انزال زودرس آقایون

بازدیدها: 0

انزال زودرس 

درمان رفتاری ، از موثرترین و سالم ترین و بی عارضه ترین نوع برطرف کردن است که طبق آن فرد به جای استفاده از دارو یا مواد مصنوعی ، با استفاده از روش های آموزش رفتاری ، سعی می کند رفتار و احساسات جنسی خود را کنترل کند .

نکته مهم در برطرف کردن رفتاری زودانزالی ، این است که اگر برحسب عادت های پیشین ، مرد دچار انزال زودرس شد ، خانم به همسرش سرکوفت نزند ، بلکه او را تشویق نماید و دلداری دهد . همین امر موجب می گردد ، در دفعات بعد به مرور این مساله بهتر شود . زودانزالی بیماری است که امروز نزد آقایون شایع شده است و متاسفانه برای رهایی از این معضل به روش هایی از جمله پماد ، انواع قرص ، آمپول ، ژل و انواع کاندوم های تاخیری روی می آورند ، ولی هیچ کدام تاثیری ندارند .

 

abdf87 e1570522146798 راه های شگفت انگیز برای رفع انزال زودرس آقایون
راه های شگفت انگیز برای رفع انزال زودرس آقایون

روش های رفتاری پیشنهادی

آقایانی که زودانزال هستند ، بهتر است برای جلوگیری از انزال زودرس و کسب اعتماد بنفس ، بعد از اولین همبستری ، حدود نیم ساعت استراحت کنند و سپس به نظافت بپردازند و برای بار دوم اقدام به همبستری نمایند و خانم هم با ایشان هماهنگ باشد تا کمبود جبران شود .

اگر چندین بار عمل هماهنگی تکرار شود ، آقا به مرور اعتماد به نفش پیدا خواهد کرد و زودانزالی رفع خواهد شد . این مقدمه ای است برای برطرف نمودن زودانزالی و همین مساله ، موجب تقویت روح و روان آن ها و حس اعتماد بنفس خواهد شد . افرادی که از زودانزالی رنج می برند ، می توانند از روشی که بیان می شود استفاده کنند . این روش ها عبارت است از :

1- آقایان بهتر است اعتماد بنفس داشته باشند و از عصبی شدن جداً بپرهیزند .

2- شبی که می خواهند همبستر شوند ، غذا را 3 ساعت قبل از خواب میل کنند .بهتر است ، غذا 7 خرما و 15 عدد مغز بادام خام و دو قاشق پودر نارگیل و یک قاشق چای خوری دارچین باشد .

3- زوجین بهتر است شب ، قبل از خواب دوش بگیرند و از بوی خوش استفاده کنند و به مدت ده دقیقه روی تخت دراز بکشند تا اعصاب آرامی پیدا کنند .بهتر است هر دو 7 بار نفس عمیق بکشند و هوا را در ریه ها حبس و به مرور از دهان خارج کنند .طوری نفس بکشید که شکمتان بالا بیاید .

4- به خانم توصیه می شود از لباس های حریر با رنگ شاد و جذاب در زمان های متفاوت استفاده کند . همچنین عطرهای گوناگون با بوهای متفاوت در نقاط مختلف بدن استعمال نماید .

5- آقایان با تسلط برخویش و استفاده از بوی خوش مطلوب ، اقدام به نزدیکی نمایند و خانم ها با لطافت و مهربانی با همسر برخورد نماید تا در او انگیزه ایجاد شود .

6- همراه با آرامی و نشاط و استفاده از کلمات زیبا ، یکدیگر را ماساژ دهند و همدیگر را برای این کار آماده نمایند .

زوجین زمانی می توانند از آمیزش لذت کافی ببرند که بین آن ها رفاقت و دوستی و صمیمیت وجود داشته باشد ، در غیر اینصورت ، رضایتی از این رابطه وجود نخواهد داشت .

7- قبل از دخول ، بهتر است حرکتی انجام نشود و مرتب یکدیگر را به این امر آماده کنند و همدیگر را ببوسند و ببویند تا مجرا کاملاً مرطوب شود .

بهتر است قبل از دخول عشق بازی یعنی بوس و کنار انجام شود تا مجرا در خانم کاملاً مرطوب شود ، این کار موجب می شود انزال زودرس در آقایان از بین برود .

8- هر سی ثانیه یک حرکت ملایم انجام دهد تا مجرا کاملاً مرطوب شود و اصطکاک به حداقل برسد . این امر ، یکی از راه های پیشگیری از زودانزالی آقایان است .

9- مساله مهمی که زوجین باید در نظر داشته باشند ، هماهنگی است . مرد باید حالت های همسر خود را زیر نظر داشته باشد و حالت های خود را با او تنظیم نماید .

10- بهترین روشی که پیشنهاد می شود ، این است که مرد هنگام دخول آلت خود را با کمی عسل طبیعی آغشته نماید تا زودانزالی برطرف گردد. ( مشروط به این که عسل مورد ،استفاده طبیعی باشد ، عسل طبیعی بهتر از هر کرمی کارساز است .)

11- در این حالت مرد بهتر است به هیچ مساله ای فکر نکند و به همسرش بپردازد .

تکنیک اقدام-توقف 

این روش شامل یادگیری ، تشخیص و کنترل احساسات و رفتارهایی است که منجر می شود فرد به اوج نقطه جنسی برسد و انزال صورت گیرد . این روش نیاز به اراده و تمرین زیاد دارد ، اما از جمله موثرترین روش های درمانی است که تا کنون برای درمان انزال زودرس شناخته شده است .

در این روش ، فرد به فعالیت جنسی می پردازد و بعد از آنکه تحریک وی به حداکثر رسید و درست پیش از آنکه به لذت برسد ، دست از فعالیت برداشته و برای مدت کوتاهی هیچ تحریکی انجام نمی دهد و بعد از چند لحظه که احساسات فروکش کرد ، دوباره اقدام می نماید . هر چند در ابتدا ممکن است مشکل به نظر برسد ولی به مرور زمان ، فرد از لذت جنسی زیادی بهرمند خواهد شد .

بعد از چند روز تمرین اولیه ، آمیزش به روشی که مرد در زیر و زن در بالا قرار میگیرد تکرار می شود ، به این صورت که مرد در زمان نزدیک شدن به اوج نقطه جنسی با آگاه کردن زن که در اینجا کنترل عملیات جنسی را در دست گرفته ، او را باخبر می سازد تا رابطه را کنترل کند .

بر طبق این روش ، فرد بعد از چندین هفته تمرین و ممارست ، به مرحله ای می رسد که کنترل رابطه جنسی برایش شرطی می شود و می تواند با کنترل احساسات جنسی خود ، همزمان رابطه جنسی اش را افزایش دهد و هم همسرش را ارضا کند .

کنترل بر ضمیر ناخداگاه خویش و تمام گرفتاری های فرد ، مربوط به این سیستم است . حال چگونه این ضمیر ناخداگاه را تحت فرمان خود درآوریم ؟ این کار کمی تمرکز می خواهد ، بدین شکل که فکر زودانزالی و ضعف جنسی را از مخلیه خود دور سازیم و به آن فکر نکنیم ، زیرا مشغول کردن فکر ، بسیار مخرب و ویران کننده است و اعصاب و روان آدمی را تحت الشعاع قرار می دهد و انسان را به ورطه نابودی می کشاند . این جمله را حقیقتاً تمرین کنید و با خود زمزمه کنید که شما می توانید در آداب همبستری فرد موفقی بشوید و اعتماد به نفس خود را تقویت کنید .

تکنیک فشار

طبق این روش ، با فشار دادن انتها یا سر آلت تناسلی قبل از انزال ، از انزال جلوگیری می شود که دلیل جلوگیری کردن آن این است که با فشار آوردن به این نقاط ، فشارخون در این نقاط و در نتیجه نعوظ کم می شود و انزال دیر انجام می پذیرد .

البته سعی سعی کنید از این تکنیک زیاد استفاده نکنید که در دراز مدت موجب تورم پروستات خواهید شد و بهترین روش ، خالی بودن معده و آرامش اعصاب است .

تعدد مقاربت 

افزایش تعداد دفعات آمیزش در طول هفته و روز می تواند به درمان زودانزالی کمک کند ، به طوری که اگر هفته ای دوبار آمیزش دارید و آن را به هفته ای 3 الی 4 بار برسانید ، بعد از چند هفته مشکل زود انزالی تا حدودی رفع می شود . اما روشی برای شما خوانندگان عزیز بیان می کنیم که با این روش به سرعت می توانید از زودانزالی نجات یابید و آن روش عبارت از این است که :

بعد از اولین همبستری که انجام دادید و به نظافت شخصی خود پرداختید ، با همسر خود هماهنگ شوید تا به شما کمک کند دوباره نعوظ انجام شود و بلافاصله حدوداً 10 دقیقه بعد برای بار دوم با همسر خود همبستر شوید و به خوبی خواهید دید که زودانزالی از بین می رود ، به شرطی که ترس و اضطراب بی مورد را کنار بگذارید و با آرامش به کار خود ادامه دهید . این کار یکی از کارهای آزموده شده است که به خوبی جواب خواهد داد .

استفاده از کاندوم

یکی دیگر از راه های جلوگیری از انزال زودرس ، استفاده از کاندوم می باشد . کاندوم یکی از روش های پیشگیری از حاملگی است که از انتقال بیماری های جنسی به ویژه ایدز و سوزاک هم جلوگیری می کند . به علت پوشش پلاستیکی کاندوم ، آلت تناسلی کمتر تحریک و زمان انزال طولانی تر می شود . به هر حال ، استفاده از کاندوم تا حد زیادی به سلیقه طرفین بستگی دارد . چون بعضی از زوج ها معتقدند استفاده از کاندوم تا حد زیادی به سلیقه طرفین بستگی دارد . چون بعضی از زوج ها معتقدند استفاده از کاندوم لذت یک نزدیکی طبیعی را از بین می برد و آن را پلاستیکی و بی احساس می کند .

به یاد داشته باشید هنگام استفاده از کاندوم ، از مواد روغنی مثل وازلین استفاده نکنید ، چون احتمال پارگی آن وجود دارد .

درمان های روانی -عاطفی

یکی از بهترین و موثر ترین روش ها برای رفع انزال زودرس و افزایش لذت در روابط زناشویی ، جایگزینی عشق بازی در رابطه جنسی است . بدیهی است زمانی که عشق بازی در رابطه جنسی برقرار باشد و دو طرف در حال عشق بازی با یکدیگرند ، زودانزالی معنی خود را از دست می دهد .

کارهایی مثل نوازش ، تحریک کلامی و بدنی زن مثل قبل از دخول ، می تواند به این مهم کمک کنند . به طور خلاصه اگر زوجین در هنگام آمیزش مشغول عشق بازی باشند به دلیل این که رضایت جنسی هر دو طرف ایجاد می شود ، زودانزالی به طور کلی برطرف می شود .

 

بوسه و تاثیرات معجزه بخش آن در زندگی زناشویی
بخوانید