تحریک مردان
رازهای تحریک مردان قبل از شروع رابطه جنسی

 

روابط جنسی رضایت بخش از مهم ترین گزینه های یک زندگی زناشویی موفق است. برای اینکه زوجین روابط رضایت بخشی داشته باشند، زنان باید شوهرشان را بشناسند و بتوانند نیاز های جنسی او را برطرف کنند. 
مردان خصیصه ی مثبتی دارند که زودتر از زنان در رابطه جنسی تحریک می شوند. 
روش هایی که در ادامه می خوانید به شما کمک خواهد کرد تا همسرتان را زودتر تحریک کنید و باعث استحکام روابط زناشویی خود شوید و دل همسرتان را ببرید.

☑ شناخت امیال جنسی مردان

• قبل از هر چیز باید بدانید همسرتان با چه چیز هایی تحریک می شود. بعضی از مردان با حرف های عاشقانه و برخی دیگر با حرکات فیزیکی تحریک می شوند. شما باید او را به خوبی بشناسید یا از او بپرسید که با چه چیز هایی برای رابطه جنسی آماده می شود. 

☑ استفاده از زنانگی

• زنان برای ظرافت و زنانگی خلق شده اند مردان نیز زنانی که خوی مردانه دارند را نمی پسندند. چیزی که باعث جذب مردان می شود زنانگی خانم ها ست. 
این زنانگی باعث می شود تا زنان از خشونت، قدرت و کارایی مردانه به دور باشند و مهم تر از همه این که خانم هایی که زنانگی دارند به ظاهر خود اهمیت می دهند و نسبت به خود بی توجه نیستند. 

☑ ظاهری زنانه داشته باشید تا شوهرتان تحریک شود

جنس لباس 
• جنس لباس هایتان باید ظریف باشد مانند ابریشم، مخمل و … این پارچه ها را با طرح های جدید تهیه کنید.

رنگ لباس 
• لباس یک زن باید رنگی روشن،کمرنگ و ظریف داشته باشد رنگ های صورتی، مرجانی برای زنان مناسب هستند. 

☑ ظاهری که شورتان می پسندد تا تحریک شود

زیورآلات 
• زیورآلات به شما جلوه زنانه تری می دهد، برای استفاده از آن ها به یاد داشته باشید با لباستان هماهنگ باشد. 

آرایش 
• آرایش کردن زنانگی شما را درخشان تر می کند اما نباید در این کار زیاده روی کنید و با مهارت خاص آن را انجام دهید. 

☑ غیر فیزیکی تحریکش کنید

لباس زیر جدید و تحریک کننده
• مردان با بدن عریان زنان آن قدر تحریک نمی شوند که بدن نمیه عریان آن ها مردان را تحریک می کند. بنابراین از لباس زیر جدید با رنگ های جذاب استفاده کنید که اندام های خصوصی شما را بیشتر برایش نمایان سازد. 
یادتان باشد برجستگی بدن شما همسرتان را تحریک میکند برای انتخاب لباس این نکته را در نظر داشته باشید. 

☑ تحریک مردان با راهکارهای عالی 

رعایت بهداشت جنسی 
• رعایت بهداشت جنسی باعث می شود که همسرتان بفهمد که برای ارزش قائل هستید. 

برای رابطه جنسی پیش قدم شوید

• در اکثر موارد مردان برای رابطه جنسی پیش قدم می شوند اما اگر گاهی همسرشان برای رابطه جنسی پیش قدم شود بیشتر تحریک می شوند چراکه پیش قدم شدن زنان نشانه علاقه آن ها به همسرشان می باشد. 

☑ رفتاری هایی که باعث تحریک مردان می شود 

• رفتارهایی مانند عشوه و ناز قبل از شروع رابطه مردان را تحریک می کند. از رفتارهای دیگری که باعث تحریک مردان می شود ماساژ، نگاه های با ناز، حرف های عاشقانه و تحریک آلت تناسلی می باشد. 

⋆ این را به یاد داشته باشید که فقط زنان به تحریک و معاشقه قبل از رابطه جنسی نیاز ندارند، مردان نیز این را دوست دارند که همسرشان قبل از رابطه آن ها را تحریک کنند و عشق خود را ثابت کنند. 

☑ فوت و فن تحریک مردان

بوسه 
• از روش هایی که برای تحریک مردان می توان استفاده کرد تحریک دهان به دهان یا بوسه است. بوسیدن باعث می شود زوجین ارتباط چشمی بگیرند و نفس هایشان مشترک می شود و به هم نزدیک تر می شوند. 

تحریک آلت تناسلی شوهر با دهان و با زبان
• رعایت بهداشت جنسی مردان در این مورد بسیار حائز اهمیت است. این روش از روش هایی ست که مردان را بسیار تحریک می کند اما مورد پسند همه نیست.

[rating_form id=”4″]

اشتراک گذاری