DIY Scrub and Pack to Get Rid of Dark Skin on Neck دلیل بوی خوش گردن زن از چیست ؟
دلیل بوی خوش گردن زن از چیست ؟

بازدیدها: 105

بوی خوش گردن زن 

یکی از دلائل بوی خوش گردن زن ، وجود هماهنگی و تناسب بین اعضاء و اندام هاست . این امر ، موجب می شود اندام ها به نحو احسن کار خود را انجام دهند و هضم و جذب و دفع به راحتی انجام شود و شخص در سلامت کامل به سر برد . یکی از عوامل نشاط در و بوی خوش گردن زن  ، سلامت جسم است و این امر زمانی اتفاق می افتد که شخص دارای تعادل و تناسب اعضا باشد . عموماً ، چنین افرادی در مصرف نوع غذا هم روش خاصی دارند و خوش خوراک هستند و از غذاهای با کیفیت استفاده می کنند و در مجموع ، با نشاط و سر حال و خوشرو هستند و مدام خنده بر لب دارند ، همچنین از انرژی خوب و مثبتی برخوردارند ؛

چون نوع غذا در تعادل جسم و داشتن انرژی های مثبت بسیار موثر است و سبب بوی خوش گردن زن می شود  ، همین امر موجب خوی و خصلت زیبا می گردد . بوی خوش گردن زن و بدن ، نشانگر سلامت کبد است ؛ کسی که کبدش سالم باشد ، خوشرو و خوش اخلاق است و شادی و نشاط را به همسرش هدیه خواهد کرد . به راستی چه رابطه ای بین کبد و غم وجود دارد و شادی انسان چه رابطه ای با کلیه های او دارد ؟

یکی از شگفتی های خلقت است که حیات و زندگی انسان ، بستگی به سلامت آن دارد . هنگام تولد ، وزن کبد یک هجدهم کل بدن نوزاد است و سلول هایی به نام کوپفر که بزرگترین سیستم ایمنی بدن و ضد ویروس است ، در آن وجود دارد . یکی از کارهای مهم کبد ، تولید بیش از 50 هزار آنزیم است و اگر این آنزیم ها نباشند ، انسان سلامتی و حیات خود را از دست خواهد داد ؛ زیرا هر آنزیمی برای هضم نوعی مواد غذایی ساخته شده و عدم وجود چنین آنزیم هایی ، موجب عدم هضم و جذب غذا خواهد شد .

چند اصل مهم برای خانواده داماد که تا به حال کسی به شما نگفته است!
بخوانید

یکی از مهمترین وظایف کبد ، ذخیره آهن به نام فریتین برای روز مبادا است . کار دیگر کبد ، استفاده از هموگلوبینی است که در طحال بعد از 120 روز همولیز شده است . کبد پروتئین ها را با مواد دیگری مخلوط می کند و صفرا را برای هضم و جذب غذای روزمره متعادل می سازد . کوچکترین حرص خوردن و عصبی شدن ، موجب می شود فشار به کبد وارد شود و عکس العمل آن ، تولید چربی از جمله کلسترول است که به مرور کبد چرب می شود و سلامت و نشاط انسان به خطر می افتد .

مهمتر اینکه ، کبد در این حالت ماده ای بنام LDH (لاکتات دی هیدروژنر ) تولید می کند . این ماده بر اثر حالات روحی انسان توسط کبد تولید می شود و سطح آن در خون بالا می رود . اگر این مقدار از 500 بالا رود ، انسان نیاز به استفاده از داروهای روان گردان پیدا می کند و جالب توجه اینکه بر اساس تحقیقات نگارنده ، داروی مفید و موثر آن در قرآن کریم به نام رمان یعنی انار شیرین ، سه مرتبه تکرار شده است ، که این آنزیم را در خون به سرعت پائین می آورد و سلامتی و نشاط و شادابی را به انسان هدیه می کند .

یکی دیگر از عملکردهای بسیار مهم کبد و خوشبو بودن گردن زن  ، تولید ماده ای حیاتی به نام اریتروپوتین است ، که در مجموع 10 درصد نیاز کل بدن را تولید می کند و یکی از فاکتورهای مهم خون سازی در بدن انسان است . اما مطلب دوم ، رابطه شادی با کلیه های انسان است . هر انسانی دارای دو کلیه است . در حقیقت نشاط و شادابی و حیات انسان ، بستگی به کلیه ها دارد ؛ زیرا کلیه های انسان ، وظایف خطیری به عهده دارند ، که مردم به آن توجه نمی کنند ، از جمله :

  • کلیه ، اندامی است که از 800 تا یک میلیون و دویست فیلتر یا نفرون ساخته شده است که خون موجود در بدن انسان را به خوبی تصفیه می کند .
  • بازجذب بسیاری از مواد مفید خون مانند پلاسما ، الکترولیت های سلولی مانند سدیم ، پتاسیم و گلبول های قرمز و سفید و ساید املاح مفید
  • تولید ماده ای به نام اریتروپویتین ، که 90 درصد این ماده توسط کلیه ها و 10 درصد باقیمانده توسط کبد تولید می شود . این ماده بعد از تولید شدن ، وارد خون می شود و از آنجا به مغز استخوان می رود و سلول های مادر را تحریک و مغز استخوان شروع به خونسازی می کند .
  • کنترل فشار خون پائین در بدن ( سلامتی انسان در گرو فشار خون نرمال است ) .
  • تولید آنزیمی به نام رنین ، که برای تصفیه بهتر خون ضروری است .
زن چگونه موجودی است ؟
بخوانید

انسان زمانی با نشاط و سالم است که این دو اندام ( کبد و کلیه ها ) ، در بدن او به خوبی کار کنند . اما اگر کسی خدای ناکرده دچار کم خونی شود ، حال و حوصله ندارد و در گوشه ای می خزد و نشاط و شادابی خود را از دست خواهد داد و از زندگی روزمره بهره ای نخواهد برد و دچار افسردگی و خمودگی خواهد شد . و گردن وی بوی خوبی نخواهد داشت .

نتیجه 

وقتی سیستم تولید مثل زوجین را بررسی کنیم ، شگفت زده می شویم و در برابر عظمت خداوند سر تعطیم فرود می آوریم که چه سیستم زیبایی را برای انسان طراحی کرده است که فقط در صورت نیاز می توان از آن بهره کامل برد و از زندگی زناشویی بیشترین لذت را چشید . آلت تناسلی مردان ، در حالت عادی کاری انجام نمی دهد ، جز اینکه مجرایی است برای تخلیه ادرار ؛ اگر برای همیشه این اندام چنین حالتی داشته باشد ، زندگی اسف بار و انسان از زندگی و وجود خود بیزار می شود .

حال ، اگر این اندام از حالت خمودگی و بی حالی خارج و به یک اندام فعال و کارآمد تبدیل گردد ، در این حالت دو سیستم فعال می شود ؛ اولی ، سیستم عصبی انسان و دیگری ، سیستم گردش خون . انسان ، با دیدن زیبایی ها تحریک و به قلب فرمان داده می شود که فعالیت خود را شروع کند و قلب با پمپاژ کردن خون در آلت تناسلی ، آن را به حالت نعوظ در می آورد . در اینجا به کارایی خوب و موثر خون پی می بریم که این مرهون سلامت کبد و کلیه هاست .

9 عامل خاموشی جنسی در مردان
بخوانید

امروزه بسیاری از گرفتاری های مردم ، ناشی از سالم نبودن این دو اندام است . دلیل سستی که بسیار رایج شده است ، داشتن استرس و اضطراب در زندگی و در نهایت ، عدم کارایی در همبستری است . بساری از افراد ، در زندگی زناشویی دچار عدم نعوظ در همبستری می شوند که خود معضلات بسیاری ایجاد می کند و علت آن ، در حقیقت اشکال در دو اندام مهم به نام کبد و کلیه است . علت عمده این گرفتاری ها هم ، اختلال در عملکرد این دو اندام است و دلیل عمده این اختلالات هم دو چیز مهم و حیاتی به نام تفکر غلط و غذای نا مناسب است ، زیرا امروزه بیشتر مردم عادت به ضایعات خوری دارند . بهترین روش برای نجات از این معضلات ، ترک عادت های غلط است .

 

مطالبی که شاید مایل به خواندن آنها باشید 

چرا بعضی از زنان احساس می کنند واژن گشادی دارند ؟

۱۳ نکته مهم در مورد تغذیه دختران و زنان در ایام قاعدگی

رازهای تحریک زنان قبل از شروع رابطه جنسی

4/51 rating