idiva love relationship tips1 با استفاده از این ترفند ها رابطه جنسی خود را جذاب تر کنید
با استفاده از این ترفند ها رابطه جنسی خود را جذاب تر کنید

بازدیدها: 29

رابطه جنسی

با استفاده از این ترفند ها رابطه زناشویی خود را جذاب تر کنید

رابطه جنسی بعد از مدتی برای اکثر زوجین تکراری خواهد شد. تکراری شدن رابطه جنسی باعث دلسرد شدن زوجین می شود. برای اینکه بتوانید از این تکرار مکررات خارج شوید باید در رابطه جنسی خود خلاقیت داشته و از ترفندهای رابطه زناشویی  استفاده کنید .
در غیر این صورت خواه ناخواه شما هم دچار این مشکل خواهید شد. 
حتی هیجانی ترین افراد در رابطه جنسی نیز اگر خلاقیت نداشته باشند با این مشکل رو به رو خواهند شد.

 این تکراری شدن رابطه جنسی دو دلیل دارد :

 اولین دلیل استفاده از یک حالت ثابت برای ارضاء می باشد که ممکن است به دلیل وجود اختلالات جنسی باشد. 
 دومین علت این است که حرکات فرد مقابل از قبل حدس زده می شود به دلیل تکراری بودن آن عمل که در نتیجه ی این دو علت هیجان و کیفیت رابطه جنسی کم خواهد شد. 

 با استفاده از این ترفند ها می توانید رابطه جنسی خود را مهیج و جذاب تر کنید 

بازی جنسی

 اکثر مردان دوست دارند از حواشی داستان بگذرند و سریع به اصل قضیه بپردازند اما بعد از مدتی بهتر است حاشیه وارد رابطه زناشویی  شود. خانم ها به حاشیه بیشتر توجه دارند بنابراین بهتر است قبل از نزدیکی به بازی های جنسی جذاب بپردازید.


تنوع در پوزیشن های رابطه جنسی

زوجین بیشتر با سه یا چهار حالت جنسی، رابطه جنسی را ادامه می دهند در صورتی که باید رابطه جنسی متنوع باشد تا به تکراری بودن ختم نشود. برای تنوع در رابطه جنسی باید پوزیشن، مکان، حرف همه همه جدید و جذاب باشد. برای اینکار اصلا نیاز نیست که بیرون از خودتان دنبال تنوع باشید با خلاقیت و به کار گرفتن ذهنتان می توانید متنوع ترین روابطه جنسی را تجربه کنید. 
برای اینکه بتوانید خلاقیت داشته باشید از خودتان بپرسید چگونه می توانید همسرتان را غافلگیر کنید؟
مثلا امشب برای داشتن رابطه با همسرتان آماده می شوید فکر کنید در مکان جدید از خانه رابطه را با یک حرکتی که همسرتان دوست دارد شروع کنید. این شروع می تواند با بوسیدن همرا باشد و یا دخول، معاشقه، رابطه دهانی و … باشد. 

بستن چشم ها

 برای اینکه بتوانید شب پر هیجان تری را تجربه کنید بهتر است چشمان همسرتان را ببندید اینگونه نمی تواند حرکت بعدی شما را حدس بزند. این در حالی ست که اگر چشم ها بسته باشد مغز به طور غیر ارادی تحریک پذیرتر می شود و در نهایت رابطه زناشویی مهیجی خواهید داشت.

بازی با بدن همسر

 زمان آن رسیده تا بتوانید رابطه های پر هیجان جنسی را تجربه کنید پس اگر تا به حال روی یک نقطه از بدن همسرتان تمرکز می کردید مثلا زمان زیادی برای بوسیدن نقطه ی خاصی از بدن همسرتان می گذاشتید الان روند را تغییر دهید، یک نقطه را ببوسید و در بوسیدن مکث کنید و دوباره بوسیدن را آغاز کنید. یادتان باشد نقاطی را ببوسید که در ادامه نقاط قبلی نباشد. اینگونه همسرتان غافلگیر می شود و غافلگیری باعث تحریک بیشتر می گردد. 
این را بدانید که بوسیدن ناحیه گردن برای هر دو نفر لذت بخش است.

1484095397388 با استفاده از این ترفند ها رابطه جنسی خود را جذاب تر کنید

پوشش و آرایش جدید

خانم ها برای رفتن به عروسی از روزها قبل به فکر این هستند که چه لباسی بر تن کنند و در مورد آرایش و مدل موی خود فکر میکنند تا در سالن بدرخشند اما آیا این زمان را برای همسرتان هم می گذارید و در مورد لباس و آرایش شبی که قرار است با همسرتان بگذرانید فکر می کنید ؟
همانطور آقایان برای شبی که به عروسی دعوت شده اند صورتشان را اصلاح می کنند و لباس مرتب و عطر و ادکلن و بسیار شیک میکنند اما برای شبی که قرار است کنار همسرشان باشند چطور؟

 لباس هایی بر تن کنید که تحریک کننده باشند، لباسی که می پوشید طبق سلیقه همسرتان باشد. بدنتان کاملا عریان نباشد چرا که بدن نیمه عریان برای مردان جذاب تر است و بیشتر تحریکشان می کند. 

بازی جنسی همراه با رقص

اگر به راحتی در دسترس همسرتان قرار بگیرید آتش تندش زود خاموش می شود. برای اینکه جذاب تر باشید و عطش شوهرتان را بیشتر کنید بهتر است ناز کنید، برقصید و … .

خانم ها در رابطه جنسی باید بی حیا باشید

خانم ها باید این را بدانند که در رابطه جنسی باید بی حیا باشند و خجالت نکشند این نکته حتی در روایات هم بیان شده و لازم است بعد از رابطه مجددا لباس حیا را بر تن کنید. 
اما تا زمانی که در رابطه زناشویی  با همسرتان هستید حتی فریاد بکشید و بگذارید که همسرتان لذت ببرد و خودتان نیز لذت ببرید. راحت باشد و خود را رها کنید. سعی کنید رابطه کوتاه مدت نداشته باشید، چرا که هر چه زمان بیشتری را برای حواشی رابطه بگذارید شب جذاب تری را خواهید داشت. 

این نکته را به یاد داشته باشید که هرگز از همسرتان نپرسید ارضاء شده است یا خیر. به دلیل اینکه او حس می کند خسته شده اید و برای اینکه او را ارضاء کنید به رابطه ادامه می دهید و خودتان لذتی نمی برید، شما باید از حالات و رفتار همسرتان به این نتیجه برسید که به ارگاسم رسیده یا نه. 

بعد از اتمام رابطه جنسی

بعد از تمام شدن رابطه جنسی حتما همسرتان را در آغوش بگیرید و از او تعریف کنید. با هم درباره اینکه کدام قسمت را بیشتر دوست داشته اید صحبت کنید. به همسرتان بگویید که فوق العاده ست. رابطه زناشویی شاد و کامل خیلی زود اثرات مثبتش را در رابطه شما خواهد داشت.

/5 ratings

مطالبی که خواندن آنها شاید برای شما مفید باشد 

چرا رابطه جنسی تا این حد مهم است ؟

7 فایده مهم رابطه جنسی همسران
تقویت جنسی و آسیب های مواد مخدر و داروهای شیمیایی
بخوانید