sex internet culture سرنوشت رابطه جنسی بدون عشق
سرنوشت رابطه جنسی بدون عشق

بازدیدها: 203

رابطه جنسی بدون عشق 

رابطه جنسی بدون عشق دچار روزمرگی شده و به امر خسته کننده ای مبدل می گردد. از طریق کمک به بهبود مهارت های مربوط به اتاق خواب و مهارت های مربوط به عشق ورزی ، زوجین می توانند بعد از گذشت سالها ، به جای از دست دادن شور و اشتیاق به زندگی ، یک عشق عالی و کامل را تجربه نمایند . امروز می خواهیم در مجله ثانیکالا به بررسی این مهم بپردازیم پس تا آخر همراه ما باشید .

مردی که روش های متفاوتی را برای لمس کردن بدن همسرش بیاموزد ، نه تنها خودش توسط لذت ناشی از این کار تحریک می شود ، بلکه او یاد می گیرد که چگونه بیشتر و بیشتر عشق بورزد ، صمیمی باشد و چگونه دریافت کننده و ارائه دهنده محبت باشد .

همچنین او متوجه می شود که چطور می تواند در همان حین که خودش از رابطه جنسی اش لذت می برد ، نیازهای همسرش را نیز ارضاء نماید .

این آگاهی و شناخت باعث می شود که رابطه جنسی اش را به بالاتر از سطح شهوانی با یک رویداد صرفاً مهیج ، ارتقا دهد .

زمانی که زن ، شور و اشتیاق همسرش را ، که به خاطر او ارائه می شود ، حس کند می تواند به خواسته همسرش با خشنودی پاسخ داده و یا این کار مسیر لذت و خوشی او را هموار سازد .

رابطه جنسی بدون عشق  برای زن دشوار است ولی همراه با عشق فرصتی برای سهیم شدن در عشق است ؛ شیوه ای که در آن همسرش را هم تغذیه می کند . رابطه جنسی ، مظاهر زیبایی زن نسبت به مرد را به منصه ظهور می رساند و فرصتی را در جهت دریافت عمیق ترین رشته های عشق همسران ، ایجاد می نماید .

پس از پرداختن به بهبود مهارت های اتاق خواب ، مرد تمایل به انتقال این پیام به همسرش دارد که ” تنها عشق او را در سینه دارد و دلش می خواهد همسرش نیز عاشق او باشد ” او به این عشق نیاز دارد .

مردان تمایل به زنان دارند ، نه فقط به خاطر این که زنها آنها را تحریک می کنند بلکه به این خاطر که آنها عاشق همسرانشان هستند و می خواهند با آنها صمیمی شوند . 

به استثنای برخی روابط با زن های فانتزی ، مردان تمایل دارند بدانند که آنها عاشق چه کسی هستند . 

” رابطه جنسی عالی” زمانی ایجاد می شود که عشق ، بخشی از آن باشد و همین عشق است که باعث دوام و بقای آن می شود . یک زن برای داشتن رابطه جنسی کامل ، در ابتدا نیازمند حمایت عاطفی است ؛ 

البته برای مرد هم داشتن درک درستی از نیازهای متفاوت جنسی در رابطه با همسرش اهمیت دارد . مردان برای داشتن یک رابطه جنسی کامل ، در ابتدا نیازمند این هستند که خودشان را در ارضاء نیازهای جنسی همسرشان موفق احساس کنند .

این نیازها اشاره به مهارت های جدیدی دارند که نه تنها در اتاق خواب بلکه لزوم وجود آن در کل رابطه احساس می شود . زنان برای پیشرفت و تکمیل رابطه جنسی ، ابتدا نیاز به حمایت عاطفی در ارتباط با همسرشان دارند ، اما برای مردان نیز داشتن درک درستی از نیازهای متفاوت جنسی همسرشان مهم است .

 

زنان برای پیشرفت و تکمیل رابطه جنسی ، ابتدا نیاز به حمایت عاطفی در ارتباط با همسرشان دارند ، اما برای مردان نیز داشتن درک درستی از نیازهای متفاوت جنسی همسرشان مهم است .

رابطه جنسی همیشه می تواند بهتر شود ، اما مانند هر چیز دیگری نیازمند اطلاعات جدید و فرصتی برای رسیدگی به آن است . اغلب مردان درباره این که چطور رابطه جنسی داشته باشند ، چیزی نیاموخته اند و فقط هنگامی که دچار تغییر می شوند به یکباره انتظار دارند هر طوری شده ، در زمینه رابطه جنسی ، فرد ماهری شوند .

یقیناً آنها از لحاظ فیزیکی شناخت دارند ، اما هنر انعطاف پذیری در برابر ارگاسم یک زن و مدت طولانی آن نسبت به مرد ، داستانی کاملاً متفاوت است . چطور مردان تصور می کنند می دانند که چه چیزی باعث لذت و خشنودی زنان می شود ، در حالی که آنها زن نیستند ؟

برای تجربه کردن “رابطه جنسی عالی ” مردان نیازمند این هستند که بدن زن را بشناسند و همچنین بایستی بدانند که به چه چیزهایی در وجود آنها می بایست توجه بیشتری نمایند .

 

چطور مردان تصور می کنند می دانند چه چیزهایی زنان را شاد و خشنود می کند ، در حالی که آنها زن نیستند ؟ 

برای یک مرد پی بردن به این که چه چیزهایی خشنودی و رضایت همسرش را در رختخواب فراهم می کند مشکل است . غالباً مردان تصور می کنند که واقعاً زنان و بدن آنان را می شناسند . 

مردان به اشتباه تصور می کنند آنچه را که آنها را راضی و خشنود می کند ، زن ها را نیز راضی و خشنود می نماید . زمانی که یک زن ارضاء نمی شود مرد به جای اینکه فکر کند که مشکلی در روش خودش است این تصور را دارد که مشکل از جانب خود زن است . آری ، مردان نیازهایی را که از لحاظ عاطفی در اتاق خواب برای یک زن پدید می آید و متفاوت با نیازهای آنان نیز می باشد را نمی شناسد .

 

یک مرد به خودی خود نمی داند که نیازهای جنسی زن به لحاظ هیجانی و عاطفی در اتاق خواب با او متفاوت است . او به اشتباه گمان می کند آنچه که خودش را راضی و خشنود می کند ، زن را نیز راضی و خشنود می کند .

در جریان رابطه جنسی ، زنان از مردان سرعتی یکنواخت و آرام می خواهند . وقتی که مرد به برانگیختگی می رسد ، او به نوعی خواهان تحریک است ، ولی این چیزی که زن نیاز دارد نیست .

مردان برای آنکه “رابطه جنسی عالی ” را بارها و بارها تجربه کنند ، می بایست از نیازهای متفاوت زنان آگاه باشند و در عین حال زنان باید به همسرشان کمک کنند تا در رابطه جنسی با آنها موفق باشند و یا حداقل احساس موفقیت نمایند .

5/51 rating

چرا تفاوت جنسی برای زنان قابل درک نیست ؟

آیا مردان فقط رابطه جنسی می خواهند ؟

مهارت های پیشرفته اتاق خواب برای ایجاد رابطه جنسی عالی

 

اطمینان جنسی در بین همسران چگونه بوجود می آید ؟
بخوانید