تحریک مردان 1 9 روش فوق العاده موثر برای تحریک مردان
9 روش فوق العاده موثر برای تحریک مردان

بازدیدها: 201

تحریک مردان 

زنان برای آغاز کردن رابطه جنسی و تحریک مردان به روش غیر مستقیم ، می تواند علائم گوناگونی را ایجاد کنند . حتی اگر همسرش سرحال است و نیازی به ایجاد برانگیختگی تدریجی هم وجود ندارد ، او (مرد) از این علائم خوشش خواهد آمد ؛ چرا که این علائم شرایط را برای پا پیش گذاشتن مرد برای رابطه جنسی ، خیلی آسانتر می نمایند . 

اگر چه این پیام های خاص خیلی شخصی هستند و ممکن است در بین زنان ، متفاوت باشند ،با این حال در اینجا بعضی روشها برای فرستادن پیام های جنسی از جانب زنان ، به خصوص درباره اینکه آنها چه چیزی برای رختخواب بپوشند ، آورده شده است . توضیح ها و تفسیرهایی که من ارائه می دهم ، به نظر اغلب درست می آید ؛ اما در نهایت هر زنی خاص و منحصر به فرد است . 

تحریک مردان3 9 روش فوق العاده موثر برای تحریک مردان
تحریک مردان3

بند یا کش مشکی رنگ 

پوشیدن بند یا کش یا جوراب مشکی کشی ، یکی از نشانه های بسیار واضح مبنی بر این است که زن خواهان رابطه جنسی است . یک لباس بدن نمای ظریف ،بیانگر این است که او (زن) می داند که چه می خواهد ، در این مواقع نه تنها او خواهان رابطه جنسی است بلکه مشتاق آن نیز هست . 

ساتن ظریف سفید رنگ 

وقتی که زن یک ساتن سفید می پوشد ، این پیام را می فرستد که او تمایل به یک رابطه جنسی پر احساس ، مهربانانه و عاشقانه دارد ؛ چنانکه گویی او می خواهد همسرش به آرامی و آهستگی به سمت او بیاید و با عطوفت و مهربانی با او برخورد کند . 

ابریشم نمای صورتی یا بنددار 

وقتی که او (زن) ابریشم نمای بند دار یا صورتی رنگ می پوشد ، آماده برای تن در دادن به رابطه جنسی است . این حالت ابراز عاشقانه یک محبوب آسیب پذیر است که در نهایت ، دیوانه وار به رابطه جنسی تن در می دهد . او می خواهد که قدرت مردش را احساس کند و به آن عشق می ورزد . اشتیاق و علاقه شدیدتری در درون او وجود دارد که فقط به وسیله اشتیاق شهوانی همسرش (مرد) و ارائه دادن آن به او (زن) شعله ور شود . 

عطرهای محرک ، شهوانی و رایحه های نا آشنا 

هنگامی که زنان از عطرهای خاص استفاده می کنند ، ممکن است به این طریق بخواهند رایحه شهوت انگیزی از خود ایجاد کنند . برای تحریک مردان عطرهای محرک ، شهوانی و رایحه های نا آشنای همسرشان ، می تواند رابطه جنسی شهوانی تری را ایجاد نماید . مردان بایستی در کنترل شهوت شان و در رعایت روند حرکت آهسته در رابطه جنسی ، دقیق باشند . هر مرحله را مزه مزه کنند ؛ گاهی ناگهان توقف کرده و حرکت قبلی شان را ، قبل از آنکه به انجام روش های بعدی تحریک همسرشان بپردازند ، تکرار کنند .

لباس های زیر مشکی 

غالباً وقتی که زن سوتین و شورت مشکی می پوشد ، دلش می خواهد اغوا کننده ، تحریک کننده و کمی بی پروا تر از حد معمول باشد . اگر چه او محکم و نیرومندانه آفغاز می کند ولی در درون می خواهد که مرد با او برقصد ؛ اما عاقبت این کنترل را با تن در دادن و واگذار کردن خود به عشق همسرش به پایان می گذارد . 

داشتن یک لباس خواب کوتاه و گشاد ، بدون لباس زیر 

وقتی که او (زن) یک تی شرت کوتاه نخی ، که با شورت همخوان است می پوشد ویا هنگامی که او یک لباس خواب کوتاه و گشاد ، بدون شورت می پوشد ، ممکن است به این معنی باشد که امشب به پیش نوازی زیادی نیاز ندارد و شاید برای ارگاسم سر حال باشد یا نباشد . او ممکن است به واسطه آمیزش جنسی ، فقط بخواهد که با همسرش احساس صمیمیت کند . 

برهنه به داخل رختخواب رفتن 

برای تحریک مرد ،وقتی که او برهنه به داخل رختخواب می رود ، بعد از آنکه همسرش برای رابطه جنسی پا پیش گذاشت ، او نشان خواهد داد که حوصله چه نوع رابطه جنسی ای را دارد . ممکن است خیلی ساده در برابر هر چه که پیش می آید گشوده و راحت برخورد کند .

گوشواره ها و جواهر آلات 

وقتی که زن با گوشواره ها و دیگر جواهر آلات به رختخواب می آید ، احساس قشنگی دارد و می خواهد با یک عالمه بوسه مورد عشق و پرستش قرار گرفته و ستوده شود . این می تواند به این معنی باشد که او خواهان یک رابطه جنسی بسیار آرام ، همراه با لذت زیاد است . مرد باید به یاد داشته باشد که بارها به صورت کلامی بیان کند که او (زن) چقدر زیبا و قشنگ است . 

شلوار فلانل پنبه ای یا نخی کهنه و قدیمی 

هنگامی که زن شلوار فلانل پنبه ای یا نخی می پوشد قطعاً سر حال نیست . این زمان ،زمان بسیار خوبی برای هم آغوشی است . همسرش می تواند خیلی ساده به او نزدیکتر شود و بدون آنکه به رابطه جنسی برسد به نوازش فیزیکی ، مهرورزی و ابراز عشق بپردازد . زنان به وسیله بیان احساسات جنسی شان و حالت های لباس پوشیدنشان تحریک مردان در بیان “خواسته های جنسی” کمک کرده و به آن خوشامد می گویند . پیام های فهرست شده در بالا، به طور یقین درباره هر زنی به صورت کامل مطابقت ندارند ، اما آنها یک مرجع مفید برای مردان فراهم می نمایند تا آنکه بتوانند نشانه ها و علائم جنسی همسرشان را بخوانند .

2/51 rating

اگر می خواهید مهارت های اتاق خواب را به صورت رایگان یاد بگیرید از مقالات زیر شروع کنید 

9 عامل خاموشی جنسی در مردان
بخوانید

چه وقتی لذت جنسی زن ، لذت مرد می شود ؟

فرآیند ارگاسم در زنان و مردان چگونه است ؟

9 عامل خاموشی جنسی در مردان