چه مواقعی زن ارگاسم نمی خواهد ؟
چه مواقعی زن ارگاسم نمی خواهد ؟

بازدیدها: 61

ارگاسم زن 

گاهی اوقات ، وقتی که زن رابطه جنسی را آغاز می کند ، او خود نمی داند که آیا بدن او ارگاسم می خواهد یا نه . در آن هنگام  او نمی داند که در چرخه ماهانه اش به شکل “ماه کامل” است یا “ماه نیمه ” . او ممکن است به واسطه احساس عاشقانه اش که نسبت به شریک جنسی اش دارد خواستار رابطه جنسی باشد ، ولی ممکن است بعد از گذشت مدت کمی از رابطه جنسی شان ، پی ببرد که بدنش نمی خواهد ارگاسم را تجربه کند . 

آن هنگام که مرد و زن هر دو ، زمان زیادی را برای رسیدن به ارگاسم زن صرف می کنند ولی علی رغم تلاش آنها ، بدن زن پاسخی نشان نمی دهد ، این امر می تواند برای هر دوی آنها بسیار ناخوشایند و ناراحت کننده باشد . مرد احساس می کند که گویا مشکلی وجود دارد و خودش یا همسرش را سرزنش می کند ؛ و زن نیز بدون آگاهی از این که در آن زمان “شکل ماه اش ” چگونه است ، ممکن است احساس کند که مشکلی دارد .

او تلاش به تظاهر و واکنش نسبت به همسرش خواهد کرد ولی آن واقعی نخواهد بود . این امر می تواند اطمینان جنسی هر دوی آنان را به حداقل برساند و تصور داشتن یک خاطره جنسی ناخوشایند ، دست کم می تواند در تمایل های جنسی آنان اختلال ایجاد کند .

وقتی که هر دو شریک جنسی از چرخه جنسی زن ، آگاهی داشته باشند ، دیگر آن ناکامی ها و ناخوشایندی های گذشته نمایان نخواهد شد . 

بسیاری مواقع زنی که در رابطه جنسی با همسرش راحت نیست ،ممکن است پس از رهایی از احساس فشار برای داشتن ارگاسم ، رابطه جنسی راحت تر و بازتری را با همسرش تجربه نماید . نداشتن “اجبار در پاسخگویی” در زنان ، آنها را جهت ارائه پاسخ های طبیعی تر ، که از غریزه آنها نشات می گیرد ، هدایت می کند . اگر آنها (زنان) روزی برای داشتن ارگاسم تلاش نکنند ، برای تجربه آن در روزهای دیگر ، احساس آزادی خواهند کرد .

 

بسیاری مواقع زنی که در رابطه جنسی با همسرش راحت نیست ، ممکن است پس از رهایی از احساس فشار برای داشتن ارگاسم ، رابطه جنسی راحت تر و بازتری را با همسرش تجربه کند .

در جریان رابطه جنسی ، اگر زن پی ببرد که بدنش برای داشتن ارگاسم آماده نیست ، می تواند به جای اینکه به تلاش بیهوده اش ادامه دهد ، بگوید “بیا س.ک.س فوری داشته باشیم ” . این عبارت به ظاهر کوتاه ، می تواند دنیایی از تغییر ایجاد کند . مرد در این که ناگهان موضع خود را از “تلاش برای رساندن همسرش به ارگاسم ” به “توجه کامل به ارگاسم خودش ” تغییر دهد ، مشکلی ندارد . 

نداشتن ارگاسم در زن فقط وقتی مشکل ساز است که زوجین از این موضوع آگاهی نداشته باشند ، که : “نداشتن ارگاسم زن به معنی این نیست که مرد موفق نشده است “.  وقتی که زن می گوید : “بیا س.ک..س فوری داشته باشیم ” آن بخشی از احساسات مرد را که نسبت به یاس و نا امیدی در رابطه جنسی حساس هستند ، محافظت کرده به آنها لطمه ای وارد نمی کند . این جمله کوتاه به مرد یادآوری می کند که این به معنی شکست خوردن او یا همسرش نبوده ، بلکه فقط زمان مناسبی برای داشتن ارگاسم همسرش نیست.

در نتیجه ، در همان حال که مرد به اوج لذت جنسی دست می یابد می تواند به وسیله نوازش و عطوفت ، همسرش را ارضاء کرده و احساس موفقیت کند . در رابطه جنسی ، درست همانگونه که لازم است مرد مدت زمان نسبتاً طولانی را به خاطر ارضاء همسرش صرف کند ، گاهی اوقات هم لازم است زن زمان زیادی را به خودش اختصاص نداده و رابطه جنسی شان را طولانی نکند . 

/5 ratings

اگر می خواهید مهارت های اتاق خواب را به صورت رایگان یاد بگیرید از مقالات زیر شروع کنید 

رژیم غذایی مناسب برای مادران باردار
بخوانید

ارگاسم واقعی در زنان چگونه است ؟

فرآیند ارگاسم در زنان و مردان چگونه است ؟

زنان رابطه “جنسی عالی” را دوست دارند