درمان گشادی واژن چرا بعضی از زنان احساس می کنند واژن گشادی دارند ؟
چرا بعضی از زنان احساس می کنند واژن گشادی دارند ؟

بازدیدها: 66

گشادی واژن 

گشادی واژن : متاسفانه این نوع زنان هم مثل آن مردانی هستند که احساس می کنند آلت تناسلی آنان اشکال دارد ، در حالی که چنین نیست . معمولاً بعضی از خانم ها بعد از چند بار زایمان ، چنین احساسی دارند . اما روشی که می شود واژن را تنگ کرد ، عبارت است از :

1- داشتن آرامش خاطر و این که به صورت مرتب ، ماهیچه های واژن را منقبض کنند و همین مساله به مرور سایز واژن به مرور سایز واژن را تنگ خواهد کرد . هر زمانی که فرصت دارید این تمرین را مرتب انجام دهید تا به نتیجه خوبی برسید .

2- بهتر است هفته ای دوبار داخل واژن را با آب جوشیده ولرم و عسل ( یک قاشق مرباخوری عسل طبیعی را در نصف لیوان آب حل کنید ) و هنگام صبح قبل از صبحانه و یک بار هم قبل از خواب با پمپ تنقیه (پوپیتر) شستشو دهند .

3- بهتر است هفته ای دوبار در مایعی که توضیح داده خواهد شد به مدت 20 تا 30 دقیقه بنشینید ، به طوری که واژن داخل مایع قرار گیرد . مواد این مایع عبارت است از : 50 گرم جفت (پوست داخلی بلوط) ، 2 عدد پوست انار بزرگ که تمیز شسته شده و خرد شده و خرد شده ، چای سبز ایرانی 50 گرم ، پونه کوهی 50 گرم ، لیمو عمانی خرد شده 50 گرم

همه موارد را تمیز کنندو در 4 لیتر آب جوش به مدت 15 دقیقه به آرامی بجوشانند و سپس به مدت یک ساعت بعد از جوشیدن دم شود .

بهتر است شبی که می خواهند همبستر شوند یک ساعت قبل از همبستری به مدت 20 تا 30 دقیقه در این مایع بنشینند ، به طوری که واژن داخل مایع قرار گیرد و مواد بتواند به درون واژن نفوذ کند تا سایز واژن تنگ و کوچک شود .

وجود ماده ای به نام تانن در این ترکیب ، موجب می شود جدار داخلی واژن از حالت قبلی خارج و تنگ و کوچک شود و آلت تناسلی مرد به خوبی با جداره داخلی واژن اصطکاک پیدا کرده و هردو از همدیگر لذت برند .

4- هنگام همبستری ، مقداری عسل طبیعی را مانند کرم درون واژن بمالند تا هنگام آمیزش هم لذت بیشتری ببرند و هم مدت همبستری به خاطر کم شدن اصطکاک ، طولانی شود . ( در اصالت و کیفیت عسل مورد استفاده باید دقت شود )

5- یکی از راه های موثر در تنگ کردن سایز واژن ، این است که هنگام همبستری اگر مرد بتواند خانم را به خوبی تحریک کند ، سایز واژن به طور غیر قابل باور کوچک و تنگ خواهد شد .

گشادی واژن چگونه برطرف می شود 

زمانی که زن هنگام همبستری به خوبی تحریک شود ، علاوه بر اینکه واژن تنگ می شود ، مکش هم ایجاد می شود . با رعایت این روش ها ، خانم های عزیز می توانند به خواسته های خود برسند و در مسائل همبستری به نهایت آرامش و رضایت دست یابند و از زندگی مشترک خود لذت ببرند و شاکر خداوند باشند .

یکی از مهمترین عواملی که پیامبر گرامی اسلام (ص) ، به تحریک زنان هنگام همبستری توصیه می کنند ، این است که اگر قبل از همبستری امادگی برای طرفین ایجاد شود ، موجب می گردد که مجرای واژن ترشح کند و مرطوب گردد .با این روش همبستری طولانی و لذت دوچندان می شود و همچنین سایز واژن بر اثر تحریک جمع و تنگ می گردد و خانم و آقا به خواسته خود می رسند .

متاسفانه ، در بیشتر خانواده ها چنین اصولی رعایت نمی شود ، به همین دلیل از آمیزش و همبستری لذتی نمی برند و مدام گله و شکایت دارند . توجه کنید هر کاری مقدماتی لازم دارد و رابطه زناشویی که اصلی بسیار مهم و حساس است نیاز به مقدمات و اصولی دارد .

 

5/51 rating

 

رابطه جنسی پس از جدايی یا مرگ همسر
بخوانید