late ejaculation 11 e1570715029564 درمان زود انزالی و عدم نعوظ به روش کاملا گیاهی و طبیعی
درمان زود انزالی و عدم نعوظ به روش کاملا گیاهی و طبیعی

بازدیدها: 18

زود انزالی 

به افرادی که از ضعف جنسی و زودانزالی و نداشتن نعوظ مناسب رنج می برند ، توصیه می شود در تمام وعده های غذایی خود از پیاز خام سفید استفادهنمایند. بهترین روش استفاده از پیاز ، سر سفره می باشد که در قدیم آن را با مشت له کرده و با غذا استفاده می کردند .

یکی از مهمترین عواملی که در کنترل زودانزالی اثر بسزایی دارد ، نحوه تغذیه است .حال ،این مسئله را از نظر علمی مورد بررسی قرار می دهیم تا علتموثر بودن مواد غذایی در کنترل زودانزالی دقیقا مشخص شود .

افرادی که از این مسئله رنج می برند ، بهتر است به مطالب این مقاله ، توجه ویژه ای داشته باشند و توصیه های علمی و منطقی را به دقت رعایت کنند ،تا نتیجه مطلوبی را به دست آورند .

انسان موجودی است که از دو بعد جسمانی و روحی ساخته شده است .در مورد بعد جسمانی باید گفت که انسان مجموعه ای از انواع سلول ها می باشدکه هر دسته از سلول ها ، اندام خاصی را به وجود می آورند و کار به خصوصی را عهده دار هستند . یکی از این اندام ها ، سیستم گوارش انسان می باشد.

این اندام ، آن قدر مهم است که می تواند هم در بعد جسمی و هم بعد روحی ، اثر بسزایی داشته باشد .این اندام ، نقش بسیار مهم و موثری در قانون هموستئاژ دارد و یکی از محسنات این سیستم ، کنترل زود انزالی در آقایان است .علت عمده زود انزالی ، وجود ناراحتی و اختلال در عملکرد معده و کبد است . این دو انداماز اندام های بسیار مهمی هستند که سلامتی و نشاط هر کسبه سلامت آن ها بستگیدارد .

پس بهتر است برای حفظ سلامتی این دو اندام ، سعی کنیم از عواملی که موجب بیماری و کسالت آن ها می شود ،پرهیز کنیم .سلامت این اعضا یعنی نشاط و شادابی در روح و روان و جسم و همبستری .

بهترین روش برای استفاده از غذاهای گرم 

بهترین روش برای افرادی که می خواهند از غذاهای گرم و ادویه جاتی که قبلاً بیان شداستفاده کنند ، این است که ابتدا باید به مدت 10 تا 15 روز ازغذاهای ساده و مایعاتاستفاده کنند تا کبد آنان پاکسازی شود ، سپس از غذاهای مورد نظر و ادویه جاتاستفاده شود ، تا نتیجه بهتری به دست آید .

یک معجون طبیعی و عالی برای درمان زود انزالی 

مواد زیر را باهم مخلوط کنید و صبح و ظهر و شب ، یک قاشق چایخوری از این معجونبخورید که اثر بسیار قوی در تقویت قوای جنسی دارد .2 مثقال کندر +2 مثقال سیاه دانه+2 مثقال شکر سرخ+2 مثقال رازیانه +یک مثقال مصطکی . همه را آسیاب و با نیم کیلوعسل مخلوط کنید و شب هایک قاشق مرباخوری میل شود .

استفاده از جوانه گندم برای رفع زود انزالی

داشتن گوارش سالم و رعایت مسائل تغذیه ، ترجیحا گیاهی و استفاده از جوانه گندم بهمقدار روزانه 5 تا 7 قاشق غذاخوری و استفاده از معجون بیان شدهدر ردیف قبل به مقدارروزانه 3 قاشق چای خوری (در سه وعده ) و خواب و استراحت به موقع و رعایت مسائلنظافت و زمان همبستری و استفاده از بویخوش و در نظر گرفتن حال طرف مقابل و آمادهسازی همسر ، از مهمترین مسائلی که می تواند یک همبستری موفق را به ارمغان بیاورد .

پرهیز از فست فود ها برای پرهیز از زودانزالی

اگر روش هایی که در این کتاب بیان می شود دقیقاً رعایت شود ، شخص می تواند زمانهمبستری را به مدت 30 تا 45 دقیقه به راحتی ادامه دهد .جهت افزایش مدت نزدیکی ،از خوردن غذاهای نا مناسب و غیر طبیعی مثل سوسیس ، کالباس ، همبرگر ، پیتزا ،هات داگ و فست فودهای جدید ،نوشابه های گازدار و انواع کولاها که باعث کاهشقدرت جنسی می شوند خودداری کنید.

از ترکیبات دارچین ، عسل و زنجبیل استفاده کنید

مقدار ی قاشق مرباخوری سر صاف دارچین را دو لیوان آب بجوشانید . بعد از جوشیدن ،آن را خاموش کنید و نصف یک قاشق چای خوری زنجبیل بر روی آن بپاشید و به مدت دقیقه به آن دست نزنید تا دم شود . بعد از ده دقیقه ، آن را با عسل به میزان دلخواه مخلوط و میل کنید . اوقات مصرف ، صبح ناشتا و شب قبل از خواب می باشد .

جهت جلوگیری از سرعت انزال و تقویت عمومی بدن ، روش زیر توصیه می شود

  • هر روز هسته های مقداری خرمای مرغوب را جدا کنید ؛
  • خرماها را با یک لیوان شیر گاو مخلوط کنید ؛
  • یک یا چند زرده تخم مرغ خام محلی به آن اضافه کنید ؛
  • ماده ترکیب شده را روی حرارت آتش گرم کنید و بخورید .

کثرت استفاده از این نسخه باعث دیر انزالی و تقویت جماع می شود .

2 نسخه دیگر برای جلوگیری از سرعت انزالی 

برای جلوگیری از سرعت سرعت انزال ، 40 گرم شکوفه خشک کرده انبه و 120 گرم شکر سرخ را سائیده و روزی یک قاشق به مدت 14 روز میل شود .

استفاده از حلوای سیر 

حلوای سیر ، برای تقویت قوای جنسی مردان اثر شگفت انگیزی دارد، این حلوا ، اکسیر تقویت جنسی می باشد و قدرت فوق العاده ای دارد . ضمنا ، این حلوا صرفا برای افرادی که بلغمی مزاجند و از طبع سردی برخوردار می باشند ، مناسب است .

برای تهیه این حلوا به موارد زیر نیاز دارید :

  • سیر تازه و جوانه نزده (30 حبه یا کمتر بر حسب نیاز ) ؛
  • نیم کیلو گرم شیر گوسفند یا شیر شتر گاومیش (از دیگر شیرها مثل شیر گاو یا بز استفاده نشود)
  • نیم کیلو گرم روغن حیوانی ؛
  • یک قاشق چای خوری هل آسیاب شده ؛
  • یک قاشق چای خوری میخک آسیاب شده ؛
  • یک کیلوگرم عسل طبیعی .

 

چه چیزی اندازه آلت مردان را تعیین می کند ؟
بخوانید