713389 720 ارتباط رابطه جنسی و رسانه های گروهی
ارتباط رابطه جنسی و رسانه های گروهی

بازدیدها: 43

رسانه های گروهی

رسانه های گروهی بر روی اینکه چرا مردان تا این حد نسبت به طرد شدگی حساسیت نشان می دهند ، تاثیر بسیار زیادی دارند . مردهای امروزی معمولاً در برابر طرد شدگی نسبت رابطه جنسی حساس هستند زیرا که آنها هر روز به وسیله تبلیغات رسانه ها که زنان اغوا کننده و وسوسه انگیز را به نمایش می گذارند ، بمباران می شوند . در این تبلیغات زنان می گویند : 

 

“بله ، من تو را می خواهم . من برای تو آماده هستم ؛من مشتاق رسیدن به تو هستم ، من مال تو هستم . من بیشتر و بیشتر س.ک.س می خواهم . بیا و من را به دست بیاور “

 

14 09 2017WhyReCommMatters ارتباط رابطه جنسی و رسانه های گروهی
رسانه های گروهی 2

این پیام ها برای مردان بسیار تحریک کننده اند و در عین حال وقتی که آنها در دام این دنیای خیالی می افتند و یا وقتی که آنها در دنیای واقعی قرار می گیرند ، هنوز در حال فکر کردن به این دنیای خیالی هستند . آنها با خودشان می گویند که آیا به راستی من فردی هستم که شور و شهوت جنسی ندارد !؟ حتی اگر آنها نسبت به یک رابطه متعهد باشند شاید بعضی اوقات که شریک جنسی شان سرحال به نظر نمی رسد احساس کنند که مشکلی وجود دارد . چرا گاه از آن نمای دیگر ، قطعاً سبزتر به نظر می رسد . 

مرد پی نمی برد که آیا همسرش واقعاً رابطه جنسی می خواهد یا نه . اما گاهی برای اینکه زن تمایلاتش را به رابطه جنسی احساس کند ، ابتدا نیاز به حمایت عاطفی از جانب همسرش دارد . وقتی که شریک جنسی مرد ، به اندازه او رابطه جنسی نمی خواهد ، او احساس می کند مجبور است به خاطر دست یافتن به آن (رابطه جنسی) مرزها را نادیده گرفته و از روی آن بپرد . او احساس می کند که بی فایده است چون شریک جنسی اش چندان خواهان آن نیست . 

زنان رابطه جنسی عاشقانه را دوست دارند اما قبل از این که نیاز جنسی شان نسبت به همسرشان شدت بگیرد ، نیاز به احساس عشق ، محبت و صمیمیت دارند . گاهی اوقات بیدار کردن جنسی آنها می تواند خیلی ساده ، با آوردن یک شاخه گل و یا تمیز کردن آشپزخانه ، انجام شود . 

 

مرد پی نمی برد که آیا همسرش واقعاً رابطه جنسی می خواهد یا نه . اما گاهی برای اینکه زن تمایلاتش را به رابطه جنسی احساس کند ، ابتدا نیاز به حمایت عاطفی از جانب همسرش دارد . 

شگفت این است که امروز رابطه جنسی در همه بخش های رسانه ها به چشم می خورد و با این حال ، من بیشتر و بیشتر شاهد نارضایتی های زنان در مورد “عدم علاقه همسرشان به رابطه جنسی ” هستم . 

مردان هر چقدر بیشتر در رسانه ها شاهد رابطه جنسی هستند . در خانه طرد شدگی جنسی بیشتری را احساس می کنند و جذابیت نسبت به شریک جنسی شان را بیشتر از دست می دهند . مردان ، جذابیت و کشش جنسی شان را از دست می دهند ، نه به خاطر اینکه بدن همسرشان با بدن زنانی که در رسانه های گروهی مثل  تلویزیون یا مجلات می بینند قابل مقایسه نیست ، بلکه به خاطر اینکه آنها احساس طرد شدگی و ناکامی جنسی می کنند . 

این موضوع ، بی اندازه برای زنان مهم است که بدانند : “اساساً چیزی که مهم است آن نیست که بتوانند بدن مردان را به خود جذب کنند ، بلکه مهم آن پیامی است که آنها برای رابطه جنسی ابراز می نمایند “. 

 

برای اینکه همسرش را مجذوب خود نگه دارد ، نیاز نیست که با مدل ها و زن های تخیلی رسانه ها رقابت کند و برای کامل تر کردن بدنش تلاش طاقت فرسایی را دنبال نماید . در عوض او می بایستی برای ایجاد ارتباط مثبت و موثر و عدم ارسال پیام های طرد کننده در رابطه جنسی ، تلاش کند . 

/5 ratings

اگر می خواهید مهارت های اتاق خواب را به صورت رایگان یاد بگیرید از مقالات زیر شروع کنید 

چه زمانی در مورد رابطه جنسی صحبت کنیم ؟
بخوانید

زنان رابطه “جنسی عالی” را دوست دارند

مهارت های پیشرفته اتاق خواب برای ایجاد رابطه جنسی عالی

چرا رابطه جنسی تا این حد مهم است ؟